Παρασκευή, 03/02/2023, 13:15:40

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... Αποτελέσματα 12ης αγωνιστικής Α' ΕΠΣΘ 2022-23: ΓΣ Αλμυρού - Τοξότης 4-0, Αίας - Ακρόπολη 4-0, Πύρασος - Σαρακηνός 2-0, Μαγνησιακός - Θησέας 2-4, ΕΛ Νηλέας - Αγία 'Άννα 1-4, ΑΕ 2002 - Δήμητρα 6-0, Ρήγας Φεραίος - Φθιώτιδες Θήβες 3-0

Μενού πλοήγησης

Κατηγορίες
Τοξότης Βόλου [579]
Άρθρα που αφορούν την ομάδα του Τοξότη Βόλου
Τοπικό ποδόσφαιρο [749]
Άρθρα που αφορούν το τοπικό ποδόσφαιρο
Γενικά θέματα [48]
Ιστορία της Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου [50]
Εδώ μπορείτε να διαβάσετε άρθρα που αφορούν την ιστορία της Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου...
Ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου [45]
Άρθρα που αφορούν την ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου

Χορηγοί

Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση
+23
°
C
+24°
+18°
Βόλος
Κυριακή, 23
Δευτέρα
+23° +19°
Τρίτη
+23° +19°
Τετάρτη
+24° +20°
Πέμπτη
+22° +19°
Παρασκευή
+20° +18°
Σάββατο
+19° +16°
Πρόγνωση για 7 μέρες



Κεντρική σελίδα του blog » 2012 » Σεπτέμβριος » 9 » Ακτινογραφία των 16 μονομάχων της Β' ΕΠΣΘ
09:38:42
Ακτινογραφία των 16 μονομάχων της Β' ΕΠΣΘ
Το πρωτάθλημα της Β' κατηγορίας ΕΠΣΘ ξεκινά το επόμενο Σαββατοκύριακο .
Ακολουθεί μια παρουσίαση των 16 "μονομάχων" με  τις μεταγραφικές ενισχύσεις που έκαναν καθώς και την παρουσία
που είχαν σε φιλικούς αγώνες κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας .
   
 ΤΟΞΟΤΗΣ  
Προπονητής : Σάκης Χρυσοχού
Αποκτήθηκαν οι Παναγιώτης Μοσχούδης (Ηρακλής Β.) , Δημήτρης Τριχιάς(Καλαμάκι Λάρισας), Χριστόφορος Βάτσας (ΑΠΟΒ),
Στράτος Καπουσουζέλης (Σαρακηνός) , Βασίλης Αθανασίου (Σαρακηνός) ,Τάσος Τσαγκαδούρας (Άρης Μελισσατίκων) .
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Άνθ.Γαζής-Τοξότης 3-1 , Μακρινίτσα-Τοξότης 2-0 , Ακρόπολη Σέσκλου-Τοξότης 4-0 
 
ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Προπονητής : Πλατανιάς Γιώργος
Αποκτήθηκαν οι Κώστας Αναστασίου(Σαρακηνός) , Θανάσης Γκόλιας (Απόλλων Καναλίων).
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Ακρόπολη Σέσκλου-Αγχίαλος 2-3 , Αετός Κερασιάς-Αγχίαλος 3-1
 
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 
Προπονητής : Μιχάλης Ανδρωνάς
Αποκτήθηκαν οι Παππάς (ελεύθερος) , Μπάμπης Κακασής (Δήμητρα Ευξ.), Στάθης Κουτρογιάννης (Δήμητρα Ευξ.),
Γιώργος Κωτούλας (Δήμητρα Ευξ.),Αλέκος Παπαδάκης (Μικροθήβες), Γκάμπας (Αίας Σούρπης), Νικολάου( από Αθηναίκή ομάδα)
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Άθλος - Φωκικός  0-3 , Πρωτεσίλαος - Άθλος 1-0 , Αίας Σούρπης - Άθλος  1-0 , Μικροθήβες - Άθλος 3-0 ,
Απόλλων Καναλίων - Άθλος 2-3 , Αχιλλέας Αχιλλείου -Άθλος 1-3  
 
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Προπονητής : Στάθης Φάλκος
Αποκτήθηκαν οι Θανάσης Κουτσουνίδης( Ιάσων Άλ.Μεριάς) ,Στέργιος Μούτος (Λεχώνια) ,Μωυσής Ιωακειμίδης(Διαγόρας Στεφ.),
Σπύρος Σουφλάρης(Πανιώνιος Ν.Ιωνίας) ,Μπάμπης Μυλωνάς (Λεχώνια), Τσατσαρώνης Δημήτρης(Ορφέας Σοφικού) ,
Αποστόλης Χαλαστάρας (Τοξότης) , Κώστας Θεοδώρου , Λάζαρος Κατσαρός , Ι.Λαζόπουλος , Α.Σιαμουρδάνης . 
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας: 
Αστέρας Ριζομύλου-Άνθ.Γαζής  1-4 , Άνθ.Γαζής-Τοξότης 3-1 
 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
Προπονητής : Χρήστος Κολημήτρας
Η ομάδα θα βασιστεί στον περσινό κορμό.
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Απόλλων Καν.-ΑΕ Διμηνίου  0-7 ,  Απόλλων Καν. - Άθλος 2-3
 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
Προπονητής : Σάκης Παρίσης
Αποκτήθηκαν οι Δημ. Μαρμαγκιώλης (Δήμητρα Ευξ.) ,Θανάσης Κοντογιωργάκης(Μυρμιδόνες) ,Βασ.Ζουμπουρλής (Άθλος Αλμ.).
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Μυρμιδόνες-Απόλλων Κρ.  2-4 , Πελασγία Φθιώτιδας-Απόλλων Κρ. 3-5 , Ράχες Φθιώτιδας-Απόλλων Κρ. 2-1 ,
Σκιάθος-Απόλλων Κροκίου 6-0 (Κύπελλο ΕΠΣΘ)
 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
Προπονητής : Μιχάλης Ριζόπουλος
Αποκτήθηκαν οι Μάριος Καφόρος (Ν.Αθλ.Νίκης ), Γιάννης Ντόντος(Ρήγας Φεραίος),  Δημήτριος Χολέβας (Ρήγας Φεραίος),
Πολυχρόνης Γλούμης(Νηλέας Λεχωνίων) ,Κων/νος Ντελάκος (Πανιώνιος Ν.Ιωνίας) , Ηλίας Ματθαίου(Ακρόπολη Σέσκλου) ,
Ιωάννης Ακριβούσης (Πύρασος).
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Διαγόρας Στεφ/κειου-Αστέρας Ριζ. 6-1 , Δόξα Αρμενίου-Αστέρας Ριζ. 1-1 , Αστέρας Ριζ.-Άνθ.Γαζής 1-4 ,
Αστέρα Ριζομύλου-Σαρακηνός  3-5 , Αστέρας Ριζ.-Πηλέας  4-0 , Αστερας Ριζ.-ΑΕ Διμηνίου  0-0 
 
ΔΑΦΝΗ
Προπονητής : Ευθύμης Δαλαμάγκας
Η ομάδα θα βασιστεί στον περσινό κορμό.
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Αετός Κερασιάς -Δάφνη 1-3
 
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
Προπονητής : Τάκης Βαταμίδης 
Η ομάδα θα βασιστεί στον περσινό κορμό.
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ/ΚΕΙΟΥ
Προπονητής : Στέργιος Σιαμέτης
Η ομάδα θα βασιστεί στον περσινό κορμό.
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Διαγόρας Στεφ.-Αστέρας Ριζομύλου 6-1 , Πύρασος-Διαγόρας Στεφ. 10-0 (Κύπελλο ΕΠΣΘ) 
 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΟΛΟΥ
Προπονητής : Γιάννης Φασουράκης
Αποκτήθηκαν οι Αλ.Λεβέντης (Άνθ.Γαζής) , Αλ.Ψαρόμπας ( Άνθ.Γαζής) , Αθ.Μόσιος (Ιωλκός) , Νίκος Φιλίππου( Δάφνη) ,
Γιάννης Μιχαλόπουλος ( Άνθ.Γαζής)  .
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:  
Ρήγας Φεραίος-Ηρακλής Β. 7-0 ,Πύρασος-Ηρακλής Β. 3-1 ,Αχιλλέας Φαρσάλων-Ηρακλής Β. 5-1 ,
ΑΕ Διμηνίου- Ηρακλής Β. 4-4 , Θησέας-Ηρακλής Β. 8-0 (Κύπελλο ΕΠΣΘ) 
 
ΙΩΛΚΟΣ
Προπονητής : Θωμάς Μπαχαριάς 
Αποκτήθηκαν οι Γιώργος Τσαντόπουλος (Απόλλων Καναλίων), Άρης Μαρούγκας (Αγ.Παρασκευή) ,
Κώστας Καμπέρης (Σαρακηνός) , Ηλίας Ισά .
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Θησέας Αγριάς- Ιωλκός 5-3 , Ιωλκός-Ιάσων Άλ.Μεριάς 3-2 , Αετός Κερασιάς-Ιωλκός 2-3
 
Ν.Α.ΝΙΚΗΣ
Προπονητής : Δημήτρης Παρισάκης
Η ομάδα θα βασιστεί στον περσινό κορμό.
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
 
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
Προπονητής : Χρήστος Αναγνώστου
Η ομάδα θα βασιστεί στον περσινό κορμό.
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Μικροθήβες -Πρωτεσίλαος 0-1 , Μικροθήβες -Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-5 , Μικροθήβες - Άθλος 3-0
 
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 
Προπονητής : Παναγιώτης Ζαφειρίου
Αποκτήθηκαν οι Κώστας Τζιότζιος (από Ακρόπολη Σέσκλου) .
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Μακρινίτσα-Τοξότης  2-0
 
ΠΗΛΕΑΣ
Προπονητής :Σούλης Κατσικαδάμος
Η ομάδα θα βασιστεί στον περσινό κορμό.
Φιλικοί αγώνες προετοιμασίας:
Αετός Κερασιάς-Πηλέας   2-0 , Αστέρας Ριζ.-Πηλέας   4-0  
 
(Ευχαριστούμε θερμά τους : Στάθη Στέκα , Μιχάλη Ανδρωνά , Σάκη Παρίση , Αντώνη Σφέτσο για τη πολύτιμη βοήθειά τους
στη σύνταξη αυτού του άρθρου.......)
Κατηγορία: Τοπικό ποδόσφαιρο | Αναγνώσεις: 1845 | Δημοσιεύθηκε από: pigasosapsadmin | Αξιολόγηση: 0.0/0
Σύνολο σχολίων: 0
Προσθέστε το δικό σας σχόλιο
Όνομα *:
Ηλ.ταχυδρομείο:
Κωδικός ασφαλείας*:
Ο επόμενος αγώνας...
Α' ΕΠΣΘ 13η αφωνιστική
vs

Αγία Άννα


Τοξότης

Κυριακή 5/2/23 (15.00)

"Παντελής Μαγουλάς"
Νέων ΕΠΣΘ 7η αγωνιστική

vs

Τοξότης


ΓΣ Αλμυρού

Σάββατο 4/2/23 (00.00)

Βοηθητικό ΕΑΚ Βόλου
Κ13 ΕΠΣΘ 4η αγωνιστική

vs

ΝΠΣ Βόλος


Τοξότης

Σάββατο 28/1/23 (09.00)

Βοηθητικό ΕΑΚ Βόλου

Α'ΕΠΣΘ 22-23
12η αγωνιστική
1 Μαγνησιακός

31

2 Αγία Άννα

29

3 Θησέας

26

4Ρήγας Φεραίος

26

5 ΓΣ Αλμυρου

24

6 Σαρακηνός

21

7 Αίας

19

8 Πύρασος

18

9 Τοξότης

16

10ΑΕ 2002

10

11Ακρόπολη

8

12ΕΛ Νηλέας

6

13Φθιώτ.Θήβες

5

14Δήμητρα

0

* με αγώνα λιγότερο

ΝΕΟΙ ΕΠΣΘ 22-23
6η αγωνιστική
1 Τοξότης*

12

2 Ολυμπιακός*

12

3 ΝΠΣ Βόλος*

10

4 Νίκη*

6

5 ΑΟΣκιάθου*

6

6ΓΣ Αλμυρού**

4

7Ηρακλής Βόλου*

0

* με αγώνα λιγότερο

Ημερολόγιο
«  Σεπτέμβριος 2012  »
ΚυΔεΤρΤεΠεΠαΣα
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Αρχείο


Copyright Rigas Anagnostou © 2023 Free web hostinguCoz
.
.
.
.
.
.