Σε α

Αναζήτηση

18:37:04
"Βροχή γκολ" στη Γατζέα (περιγραφή)
"Βροχή από γκολ" σήμερα στη Γατζέα όπου ο Τοξότης γνώρισε την ήττα με 7-4 από τον Άνθιμο Γαζή.
Ο Τοξότης προηγήθηκε στο σκορ με τον Παραδάκη στο 13', ο Δημόπουλος όμως κατόρθωσε να ισοφαρίσει στο 18'. Ο Κανδήλας έδωσε το προβάδισμα εκ νέου στον Τοξότη στο 24'. Και πάλι όμως ο Άνθιμος Γαζής έκανε το  2-2 δυο λεπτά αργότερα στο 26' με τον Κουτσουνίδη ενώ κατόρθωσε να πάρει κεφάλι στο σκορ με 3-2  στο 35' με τον Φιλίππου , σκορ με το οποίο έκλεισε το πρώτο ημίχρονο .
Στο 67' Ο Δανιλόπουλος και στο 70' ο Κουτσουνίδης από εμφανείς θέσεις οφσάιντ έκαναν το 5-2.
Ο Κανδήλας μείωσε στο 74' σε 5-3 αλλά ο Δανιλόπουλος με δυο ακόμα γκολ στο 77' και 79' ανέβασε το δείκτη του σκορ. Ο Κανδήλας μείωσε στο τελικό 7-4  στο 83' πετυχαίνοντας χατ-τρικ.
Η ομάδα μας έχει σοβαρά παράπονα από τη διαιτησία τόσο για τα γκολ από θέσεις οφσάιντ όσο και για δυο πέναλντι που ο διαιτητής αρνήθηκε να καταλογίσει υπέρ του Τοξότη (στο 16' σε τράβηγμα του Τσένα από αντίπαλο στη περιοχή και στο 76' σε προσπάθεια του Βέτσικα η μπάλα βρήκε στο χέρι αντιπάλου).

Η σύνθεση της ομάδας μας: Πασπαλάρης,Στύλας,Παπούλιας,Δεληβασίλης,Τσιβγιούρας(68' Μαρέδης),Κανδήλας,
                                    Παραδάκης,Χρονόπουλος,Γ.Βέτσικας,Τσένα(62' Μάρκο),Μπόζης

Ο Άνθ.Γαζής έπαιξε με :Χαλαστάρας(46' Σαλαμουσάς),Τζούμας,Κωστάκης,Κατσαρός(46' Καρασιώτος),Ματής,
                          Κουτσουνίδης,Φιλίππου(67' Αρχοντάκης),Παλάσης, Θεοδώρου, Δημόπουλος, Δανιλόπουλος

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της 20ης αγωνιστικής της Β' κατηγορίας της ΕΠΣΘ είναι: