Τετάρτη, 21/02/2018, 23:08:24

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου...Αποτελέσματα 14ης αγωνιστικής...Α' όμιλος: Τοξότης-Ελευθεριακός 3-0, Αγία Άννα-Ιάσων 1-0, Ιωλκός-Α.Ε.Μακρινίτσας 1-3, Δύναμις-Α.Ε.2002 3-4, Εθνικός-Κένταυρος Ν.Π. 2-1, Ν.Μαγνησιακός-Ν.Α.Νίκης αναβ., ρεπό:Ε.Λ.Νηλέας ...Β' όμιλος: Φ.Θ.Αγχιάλου-Δάφνη 2-2, Μυρμιδόνες-Απόλλων Καν. 3-0, Αχιλλέας-Δήμητρα 0-4, Αγροτικός-Αστέρας 2-4, Ερμής-Ηρακλής Α.Θ. 2-2, Άθλος-Μικροθήβες 2-0, ρεπό:Πανιώνιος Ν.Ι.
Μέγας Χορηγός

Μενού πλοήγησης

Χορηγοί

Άμεση επικοινωνία
500

Ψηφοφορίες
Ποια ομάδα του 1ου ομίλου της Β' ΕΠΣΘ θα τερματίσει στην 1η θέση (απευθείας άνοδο);
Σύνολο ψήφων: 78

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση



1η αγωνιστική (07/08-10-2017)
Απόλλων Καν.- Μυρμιδόνες     0-2
Δάφνη- Φ.Θ.Αγχίαλου               1-0
Μικροθήβες- Άθλος                     3-1
Δήμητρα Ευξ.- Αχιλλέας            4-0
Ηρακλής Αγ. Θ.- Ερμής              2-2
Αστέρας Ριζ.- Αγροτικός            4-0
Ρεπό: Πανιώνιος

2η αγωνιστική (14/15-10-2017)
Πανιώνιος- Απόλλων Καν.        2-1
Μυρμιδόνες - Δάφνη                   1-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Δήμητρα Ευξ.   1-4
Άθλος- Ηρακλής Αγ. Θ.              0-4
Αχιλλέας - Αστέρας Ριζ.             2-2
Ερμής- Αγροτικός                        1-4
Ρεπό: Μικροθήβες

3η αγωνιστική (21/22-10-2017)
Απόλλων Καν.- Δάφνη             0-5
Μικροθήβες- Πανιώνιος           1-0
Δήμητρα Ευξ.- Μυρμιδόνες      2-0
Αστέρας Ριζ.- Φ.Θ.Αγχιάλου    4-0
Αγροτικός- Άθλος                       0-3
Ερμής- Αχιλλέας                         2-4
Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θ.
4η αγωνιστική (04/05-11-2017)
Μικροθήβες- Απόλλων Καν.      1-1
Δάφνη- Δήμητρα Ευξ.                 0-3
Πανιώνιος- Ηρακλής Αγ. Θ.      4-0
Μυρμιδόνες- Αστέρας Ριζ.          1-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Ερμής                 8-0
Άθλος- Αχιλλέας                          1-3
Ρεπό: Αγροτικός
5η αγωνιστική (11/12-11-2017)
Απόλλων Καν.- Δήμητρα Ευξ.  0-5
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μικροθήβες   2-4
Αστέρας Ριζ.- Δάφνη                  2-1
Αγροτικός- Πανιώνιος               0-3 α.α. 
Ερμής- Μυρμιδόνες                    2-3
Άθλος- Φ.Θ.Αγχιάλου               0-5
Ρεπό: Αχιλλέας 
6η αγωνιστική (18/19-11-2017)
Ηρακλής Αγ. Θ.- Απόλλων Καν.   1-2
Δήμητρα Ευξ.- Αστέρας Ριζ.          5-1
Μικροθήβες- Αγροτικός                 3-0 α.α.
Δάφνη- Ερμής                                  4-0
Πανιώνιος- Αχιλλέας                      2-0
Μυρμιδόνες- Άθλος                         2-0
Ρεπό: Φ.Θ.Αγχίαλου
7η αγωνιστική (25/26-11-2017)
Απόλλων Καν.- Αστέρας Ριζ.        0-0
Αγροτικός- Ηρακλής Αγ. Θ.           2-2
Ερμής- Δήμητρα Ευξ.                      0-5
Αχιλλέας - Μικροθήβες                  1-1
Άθλος- Δάφνη                                  0-7
Φ.Θ.Αγχίαλου- Πανιώνιος            2-2
Ρεπό: Μυρμιδόνες 
8η αγωνιστική (02/03-12-2017) 
Αγροτικός- Απόλλων Καν.           1-3
Αστέρας Ριζ.- Ερμής                      6-0
Ηρακλής Αγ. Θ.- Αχιλλέας          1-2
Δήμητρα Ευξ.- Άθλος                    5-1
Μικροθήβες- Φ.Θ.Αγχίαλου        2-1
Πανιώνιος- Μυρμιδόνες               1-2
Ρεπό: Δάφνη
9η αγωνιστική (09/10-12-2017)
Απόλλων Καν.- Ερμής                2-0
Αχιλλέας - Αγροτικός                  6-1
Άθλος- Αστέρας Ριζ.                    0-1
Φ.Θ.Αγχίαλου- Ηρακλής Α. Θ.  7-2
Μυρμιδόνες - Μικροθήβες         3-1
Δάφνη- Πανιώνιος                      1-1
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.
10η αγωνιστική (16/17-12-2017) 
Αχιλλέας- Απόλλων Καν.          4-1
Ερμής- Άθλος                               3-2
Αγροτικός- Φ.Θ.Αγχίαλου         0-4
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μυρμιδόνες   0-2
Δήμητρα Ευξ.- Πανιώνιος         6-2
Μικροθήβες- Δάφνη                   1-1
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.
11η αγωνιστική (20/21-01-2018) 
Απόλλων Καν.- Άθλος               3-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Αχιλλέας          5-0
Μυρμιδόνες - Αγροτικός           2-0
Πανιώνιος- Αστέρας Ριζ.          1-0
Δάφνη- Ηρακλής Αγ. Θ.           4-0
Δήμητρα Ευξ.- Μικροθήβες     2-0
Ρεπό: Ερμής
12η αγωνιστική (27/28-01-2018) 
Φ.Θ.Αγχίαλου- Απόλλων Καν.  5-0
Αχιλλέας - Μυρμιδόνες               0-0
Ερμής- Πανιώνιος                        0-3
Αγροτικός- Δάφνη                        1-2
Αστέρας Ριζ.- Μικροθήβες          0-1
Ηρακλής Αγ. Θ.- Δήμητρα Ευξ.  0-6
Ρεπό: Άθλος
13η αγωνιστική (03/04-02-2018) 
Μυρμιδόνες - Φ.Θ.Αγχίαλου        1-0
Πανιώνιος- Άθλος                          4-3
Δάφνη- Αχιλλέας                           4-0
Μικροθήβες- Ερμής                       4-3
Δήμητρα Ευξ.- Αγροτικός            4-4
Αστέρας Ριζ.- Ηρακλής Αγ. Θ.    6-0
Ρεπό: Απόλλων Καν.
14η αγωνιστική (10/11-02-2018)
Μυρμιδόνες-Απόλλων Καν.    3-0
Φ.Θ.Αγχίαλου-Δάφνη              2-2
Άθλος-Μικροθήβες                   2-0
Αχιλλέας-Δήμητρα Ευξ.          0-4
Ερμής-Ηρακλής Αγ. Θ.            2-2
Αγροτικός-Αστέρας Ριζ.          2-4
Ρεπό: Πανιώνιος

15η αγωνιστική (24/25-02-2018)
Απόλλων Καν.-Πανιώνιος
Δάφνη-Μυρμιδόνες 
Δήμητρα Ευξ.-Φ.Θ.Αγχίαλου
Ηρακλής Αγ. Θ.-Άθλος
Αστέρας Ριζ.-Αχιλλέας 
Αγροτικός-Ερμής
Ρεπό: Μικροθήβες
16η αγωνιστική (03/04-03-2018)
Δάφνη-Απόλλων Καν.
Πανιώνιος-Μικροθήβες
Μυρμιδόνες-Δήμητρα Ευξ.
Φ.Θ.Αγχίαλου-Αστέρας Ριζ.
Άθλος-Αγροτικός
Αχιλλέας-Ερμής
Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θ.
17η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Απόλλων Καν.-Μικροθήβες
Δήμητρα Ευξ.-Δάφνη
Ηρακλής Αγ. Θ.-Πανιώνιος
Αστέρας Ριζ.-Μυρμιδόνες
Ερμής-Φ.Θ.Αγχίαλου
Αχιλλέας-Άθλος
Ρεπό: Αγροτικός
18η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Δήμητρα Ευξ.-Απόλλων Καν.
Μικροθήβες-Ηρακλής Αγ. Θ.
Δάφνη-Αστέρας Ριζ.
Πανιώνιος-Αγροτικός
Μυρμιδόνες-Ερμής
Φ.Θ.Αγχίαλου-Άθλος
Ρεπό: Αχιλλέας
19η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Απόλλων Καν.-Ηρακλής Αγ. Θ.
Αστέρας Ριζ.-Δήμητρα Ευξ.
Αγροτικός-Μικροθήβες
Ερμής-Δάφνη
Αχιλλέας-Πανιώνιος
Άθλος-Μυρμιδόνες
Ρεπό: Φ.Θ.Αγχίαλου
20η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Αστέρας Ριζ.-Απόλλων Καν.
Ηρακλής Αγ. Θ.-Αγροτικός
Δήμητρα Ευξ.-Ερμής
Μικροθήβες-Αχιλλέας 
Δάφνη-Άθλος
Πανιώνιος-Φ.Θ.Αγχίαλου
Ρεπό: Μυρμιδόνες
21η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Απόλλων Καν.-Αγροτικός
Ερμής-Αστέρας Ριζ.
Αχιλλέας-Ηρακλής Αγ. Θ.
Άθλος-Δήμητρα Ευξ.
Φ.Θ.Αγχίαλου-Μικροθήβες
Μυρμιδόνες-Πανιώνιος
Ρεπό: Δάφνη
22η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Ερμής-Απόλλων Καν.
Αγροτικός-Αχιλλέας 
Αστέρας Ριζ.-Άθλος
Ηρακλής Αγ. Θ.-Φ.Θ.Αγχίαλου
Μικροθήβες-Μυρμιδόνες
Πανιώνιος-Δάφνη
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.
23η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Απόλλων Καν.-Αχιλλέας
Άθλος-Ερμής
Φ.Θ.Αγχίαλου-Αγροτικός
Μυρμιδόνες-Ηρακλής Αγ. Θ.
Πανιώνιος-Δήμητρα Ευξ.
Δάφνη-Μικροθήβες
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.
24η αγωνιστική (??/??-??-201?)
Άθλος-Απόλλων Καν.
Αχιλλέας-Φ.Θ.Αγχίαλου
Αγροτικός-Μυρμιδόνες 
Αστέρας Ριζ.-Πανιώνιος
Ηρακλής Αγ. Θ.-Δάφνη
Μικροθήβες-Δήμητρα Ευξ.
Ρεπό: Ερμής
25η αγωνιστική (??/??-??-201?) 
Απόλλων Καν.-Φ.Θ.Αγχίαλου
Μυρμιδόνες-Αχιλλέας
Πανιώνιος-Ερμής
Δάφνη-Αγροτικός
Μικροθήβες-Αστέρας Ριζ.
Δήμητρα Ευξ.-Ηρακλής Αγ. Θ.
Ρεπό: Άθλος
26η αγωνιστική (??/??-??-201?) 
Φ.Θ.Αγχίαλου-Μυρμιδόνες 
Άθλος-Πανιώνιος
Αχιλλέας-Δάφνη
Ερμής-Μικροθήβες
Αγροτικός-Δήμητρα Ευξ.
Ηρακλής Αγ. Θ.-Αστέρας Ριζ.
Ρεπό: Απόλλων Καν.
 
 
 
Ο επόμενος αγώνας...
B' ΕΠΣΘ 17-18
15η αγωνιστική

-

ΚένταυροςΝΠ

vs

Τοξότης

Κυριακή 25/02/18

ώρα 11.00

Γήπεδο:  Αργαλαστής
Προϊστορία

εντός


εκτός

2017-18

-


1-4

2016-17

1-2


2-0

2015-16

2-2


0-3

2014-15

0-2


1-5

2013-14

3-5


1-1

2012-13

-


-

2011-12

-


-

2010-11

2-1


2-2

2009-10

2-3


0-1

2008-09

1-0


3-1

2007-08

6-1


3-0


Βαθμολογία Β' ΕΠΣΘ
Α' όμιλος
14η αγωνιστική
   
1 Τοξότης

36

2 Αγία Άννα*

34

3 Α.Ε.2002

30

4 Εθνικός

23

5 Ελευθεριακός*

22

6 Ιάσων*

20

7 Ε.Λ.Νηλέας*@

14

8 Α.Ε.Μακρινίτσας*

12

9 Δύναμις*

11

10 Ν.Μαγνησιακός*

7

11 Κένταυρος Ν.Π.*

6

12 ΝΑΝίκης*******

5

13 Ιωλκός*

4

*με αγώνα λιγότερο
@έκανε ρεπό στον 2ο γύρο 

Ενημέρωση

Άλλες ιστοσελίδες για τον Τοξότη
  • Ο Ιστότοπος μας στο facebook
  • Ο Τοξότης στο facebook (1)
  • Ο Τοξότης στο facebook (2)

  • Ενημέρωση

    Copyright Rigas Anagnostou © 2018 Free web hostinguCoz
    .
    .
    .
    .
    .
    .