Κυριακή, 22/07/2018, 02:40:01

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... Μεταγραφικό απόκτημα της ομάδας μας για την νέα σεζόν 2018-19 ο ποδοσφαιριστής Δημήτρης Δημακόπουλος !!! Συνεχίζουν στην ομάδα μας και για την νέα σεζόν 2018-19 οι ποδοσφαιριστές: Δενελάβας Λευτέρης, Σκλαπάνης Γιώργος, Κόρμπας Λεωνίδας, Τσιατσιάνης Νίκος, Παραδάκης Μιχάλης, Λέτσος Χρήστος, Κυλαδίτης Αντώνης, Σπαθαριώτης Δημήτρης, Βέτσικας Γιώργος, Μαρούφ Αβραάμ, Πασπαλάρης Βάϊος !!!
Μέγας Χορηγός

Μενού πλοήγησης

Χορηγοί

Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση



1η αγωνιστική (07/08-10-2017)
Απόλλων Καν.- Μυρμιδόνες     0-2
Δάφνη- Φ.Θ.Αγχίαλου               1-0
Μικροθήβες- Άθλος                     3-1
Δήμητρα Ευξ.- Αχιλλέας            4-0
Ηρακλής Αγ. Θ.- Ερμής              2-2
Αστέρας Ριζ.- Αγροτικός            4-0
Ρεπό: Πανιώνιος

2η αγωνιστική (14/15-10-2017)
Πανιώνιος- Απόλλων Καν.        2-1
Μυρμιδόνες - Δάφνη                   1-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Δήμητρα Ευξ.   1-4
Άθλος- Ηρακλής Αγ. Θ.              0-4
Αχιλλέας - Αστέρας Ριζ.             2-2
Ερμής- Αγροτικός                        1-4
Ρεπό: Μικροθήβες

3η αγωνιστική (21/22-10-2017)
Απόλλων Καν.- Δάφνη             0-5
Μικροθήβες- Πανιώνιος           1-0
Δήμητρα Ευξ.- Μυρμιδόνες      2-0
Αστέρας Ριζ.- Φ.Θ.Αγχιάλου    4-0
Αγροτικός- Άθλος                       0-3
Ερμής- Αχιλλέας                         2-4
Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θ.
4η αγωνιστική (04/05-11-2017)
Μικροθήβες- Απόλλων Καν.      1-1
Δάφνη- Δήμητρα Ευξ.                 0-3
Πανιώνιος- Ηρακλής Αγ. Θ.      4-0
Μυρμιδόνες- Αστέρας Ριζ.          1-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Ερμής                 8-0
Άθλος- Αχιλλέας                          1-3
Ρεπό: Αγροτικός
5η αγωνιστική (11/12-11-2017)
Απόλλων Καν.- Δήμητρα Ευξ.  0-5
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μικροθήβες   2-4
Αστέρας Ριζ.- Δάφνη                  2-1
Αγροτικός- Πανιώνιος               0-3 α.α. 
Ερμής- Μυρμιδόνες                    2-3
Άθλος- Φ.Θ.Αγχιάλου               0-5
Ρεπό: Αχιλλέας 
6η αγωνιστική (18/19-11-2017)
Ηρακλής Αγ. Θ.- Απόλλων Καν.   1-2
Δήμητρα Ευξ.- Αστέρας Ριζ.          5-1
Μικροθήβες- Αγροτικός                 3-0 α.α.
Δάφνη- Ερμής                                  4-0
Πανιώνιος- Αχιλλέας                      2-0
Μυρμιδόνες- Άθλος                         2-0
Ρεπό: Φ.Θ.Αγχίαλου
7η αγωνιστική (25/26-11-2017)
Απόλλων Καν.- Αστέρας Ριζ.        0-0
Αγροτικός- Ηρακλής Αγ. Θ.           2-2
Ερμής- Δήμητρα Ευξ.                      0-5
Αχιλλέας - Μικροθήβες                  1-1
Άθλος- Δάφνη                                  0-7
Φ.Θ.Αγχίαλου- Πανιώνιος            2-2
Ρεπό: Μυρμιδόνες 
8η αγωνιστική (02/03-12-2017) 
Αγροτικός- Απόλλων Καν.           1-3
Αστέρας Ριζ.- Ερμής                      6-0
Ηρακλής Αγ. Θ.- Αχιλλέας          1-2
Δήμητρα Ευξ.- Άθλος                    5-1
Μικροθήβες- Φ.Θ.Αγχίαλου        2-1
Πανιώνιος- Μυρμιδόνες               1-2
Ρεπό: Δάφνη
9η αγωνιστική (09/10-12-2017)
Απόλλων Καν.- Ερμής                2-0
Αχιλλέας - Αγροτικός                  6-1
Άθλος- Αστέρας Ριζ.                    0-1
Φ.Θ.Αγχίαλου- Ηρακλής Α. Θ.  7-2
Μυρμιδόνες - Μικροθήβες         3-1
Δάφνη- Πανιώνιος                      1-1
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.
10η αγωνιστική (16/17-12-2017) 
Αχιλλέας- Απόλλων Καν.          4-1
Ερμής- Άθλος                               3-2
Αγροτικός- Φ.Θ.Αγχίαλου         0-4
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μυρμιδόνες   0-2
Δήμητρα Ευξ.- Πανιώνιος         6-2
Μικροθήβες- Δάφνη                   1-1
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.
11η αγωνιστική (20/21-01-2018) 
Απόλλων Καν.- Άθλος               3-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Αχιλλέας          5-0
Μυρμιδόνες - Αγροτικός           2-0
Πανιώνιος- Αστέρας Ριζ.          1-0
Δάφνη- Ηρακλής Αγ. Θ.           4-0
Δήμητρα Ευξ.- Μικροθήβες     2-0
Ρεπό: Ερμής
12η αγωνιστική (27/28-01-2018) 
Φ.Θ.Αγχίαλου- Απόλλων Καν.  5-0
Αχιλλέας - Μυρμιδόνες               0-0
Ερμής- Πανιώνιος                        0-3
Αγροτικός- Δάφνη                        1-2
Αστέρας Ριζ.- Μικροθήβες          0-1
Ηρακλής Αγ. Θ.- Δήμητρα Ευξ.  0-6
Ρεπό: Άθλος
13η αγωνιστική (03/04-02-2018) 
Μυρμιδόνες - Φ.Θ.Αγχίαλου        1-0
Πανιώνιος- Άθλος                          4-3
Δάφνη- Αχιλλέας                           4-0
Μικροθήβες- Ερμής                       4-3
Δήμητρα Ευξ.- Αγροτικός            4-4
Αστέρας Ριζ.- Ηρακλής Αγ. Θ.    6-0
Ρεπό: Απόλλων Καν.
14η αγωνιστική (10/11-02-2018)
Μυρμιδόνες-Απόλλων Καν.    3-0
Φ.Θ.Αγχίαλου-Δάφνη              2-2
Άθλος-Μικροθήβες                   2-0
Αχιλλέας-Δήμητρα Ευξ.          0-4
Ερμής-Ηρακλής Αγ. Θ.            2-2
Αγροτικός-Αστέρας Ριζ.          2-4
Ρεπό: Πανιώνιος

15η αγωνιστική (24/25-02-2018)
Απόλλων Καν.-Πανιώνιος         2-2
Δάφνη-Μυρμιδόνες                     2-0
Δήμητρα Ευξ.-Φ.Θ.Αγχίαλου    7-0
Ηρακλής Αγ. Θ.-Άθλος               5-1
Αστέρας Ριζ.-Αχιλλέας               2-2
Αγροτικός-Ερμής                         2-1
(21/3/18)
Ρεπό: Μικροθήβες
16η αγωνιστική (03/04-03-2018)
Δάφνη-Απόλλων Καν.              3-0
Πανιώνιος-Μικροθήβες            5-1
Μυρμιδόνες-Δήμητρα Ευξ.      0-0
Φ.Θ.Αγχίαλου-Αστέρας Ριζ.    2-3
Άθλος-Αγροτικός                       2-0
Αχιλλέας-Ερμής                        3-0
Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θ.
17η αγωνιστική (10/11-03-2018)
Απόλλων Καν.-Μικροθήβες    1-0
Δήμητρα Ευξ.-Δάφνη               3-1 
Ηρακλής Αγ. Θ.-Πανιώνιος    1-2
Αστέρας Ριζ.-Μυρμιδόνες        0-0
Ερμής-Φ.Θ.Αγχίαλου               0-3
Αχιλλέας-Άθλος                        3-0
Ρεπό: Αγροτικός
18η αγωνιστική (17/18-03-2018)
Δήμητρα Ευξ.-Απόλλων Καν. 2-2
Μικροθήβες-Ηρακλής Αγ. Θ.  3-0
Δάφνη-Αστέρας Ριζ.                 2-1
Πανιώνιος-Αγροτικός              6-2
Μυρμιδόνες-Ερμής                   2-0
Φ.Θ.Αγχίαλου-Άθλος               3-2
Ρεπό: Αχιλλέας
19η αγωνιστική (24-03-2018)
Απόλλων Καν.-Ηρακλής Αγ. Θ.  1-0
Αστέρας Ριζ.-Δήμητρα Ευξ.         2-4
Αγροτικός-Μικροθήβες                1-2
Ερμής-Δάφνη                                 0-1
Αχιλλέας-Πανιώνιος                    0-5
Άθλος-Μυρμιδόνες                       0-4
Ρεπό: Φ.Θ.Αγχίαλου
20η αγωνιστική (31/01-04-2018)
Αστέρας Ριζ.-Απόλλων Καν.     1-0
Ηρακλής Αγ. Θ.-Αγροτικός       3-0
Δήμητρα Ευξ.-Ερμής                  7-0
Μικροθήβες-Αχιλλέας               2-1
Δάφνη-Άθλος                              3-2
Πανιώνιος-Φ.Θ.Αγχίαλου        3-1
Ρεπό: Μυρμιδόνες
21η αγωνιστική (14/15-04-2018)
Απόλλων Καν.-Αγροτικός       1-1
Ερμής-Αστέρας Ριζ.                  1-3
Αχιλλέας-Ηρακλής Αγ. Θ.       2-0
Άθλος-Δήμητρα Ευξ.                0-5
Φ.Θ.Αγχίαλου-Μικροθήβες    2-0
Μυρμιδόνες-Πανιώνιος           1-1
Ρεπό: Δάφνη
22η αγωνιστική (21/22-04-2018)
Ερμής-Απόλλων Καν.                 5-2
Αγροτικός-Αχιλλέας                   1-3 
Αστέρας Ριζ.-Άθλος                     3-3
Ηρακλής Α. Θ.-Φ.Θ.Αγχίαλου   2-1
Μικροθήβες-Μυρμιδόνες           0-1
Πανιώνιος-Δάφνη                       3-1
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.
23η αγωνιστική (28/29-04-2018)
Απόλλων Καν.-Αχιλλέας             5-2
Άθλος-ΕρμήςN                                6-4
Φ.Θ.Αγχίαλου-Αγροτικός            5-0
Μυρμιδόνες-Ηρακλής Αγ. Θ.       6-0
Πανιώνιος-Δήμητρα Ευξ.            1-0
Δάφνη-Μικροθήβες                      4-4
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.
24η αγωνιστική (05/06-05-2018)
Άθλος-Απόλλων Καν.                  1-1
Αχιλλέας-Φ.Θ.Αγχίαλου             1-1 
Αγροτικός-Μυρμιδόνες               0-3
Αστέρας Ριζ.-Πανιώνιος             1-1
Ηρακλής Αγ. Θ.-Δάφνη               0-4
Μικροθήβες-Δήμητρα Ευξ.         1-6 
Ρεπό: Ερμής
25η αγωνιστική (12/13-05-2018) 
Απόλλων Καν.-Φ.Θ.Αγχίαλου   0-4
Μυρμιδόνες-Αχιλλέας                 5-1
Πανιώνιος-Ερμής                         7-4
Δάφνη-Αγροτικός                         5-1
Μικροθήβες-Αστέρας Ριζ.           2-2
Δήμητρα Ευξ.-Ηρακλής Αγ. Θ.  6-0
Ρεπό: Άθλος
26η αγωνιστική (19/20-05-2018) 
Φ.Θ.Αγχίαλου-Μυρμιδόνες       1-2
Άθλος-Πανιώνιος                        5-6
Αχιλλέας-Δάφνη                         0-0
Ερμής-Μικροθήβες                     5-3
Αγροτικός-Δήμητρα Ευξ.           0-6
Ηρακλής Αγ. Θ.-Αστέρας Ριζ.   4-1
Ρεπό: Απόλλων Καν.
 
 
 
Ο επόμενος αγώνας...
B' ΕΠΣΘ 18-19
1η αγωνιστική

-

Τοξότης

vs

???

Σάββατο 01/09/18

ώρα 00.00

Γήπεδο:  ???
Προϊστορία

εντός


εκτός

2017-18

-


-

2016-17

-


-

2015-16

-


-

2014-15

-


-

2013-14

-


-

2012-13

-


-

2011-12

-


-

2010-11

-


-

2009-10

-


-

2008-09

-


-

2007-08

-


-


Βαθμολογία Β' ΕΠΣΘ
Α' όμιλος
Τελική
   
1 Αγία Άννα

67

2 Τοξότης

67

3 Α.Ε.2002 

48

4 Ιάσων

47

5 Ελευθεριακός

41

6 Εθνικός

33

7 Α.Ε.Μακρινίτσας

32

8 Ε.Λ.Νηλέας

29

9 Δύναμις

28

10 Ν.Μαγνησιακός

27

11 Ιωλκός

14

12 Κένταυρος ΝΠ

13

12 Ν.Α.Νίκης

5

 

Ενημέρωση

Άλλες ιστοσελίδες για τον Τοξότη
  • Ο Ιστότοπος μας στο facebook
  • Ο Τοξότης στο facebook (1)
  • Ο Τοξότης στο facebook (2)

  • Ενημέρωση

    Copyright Rigas Anagnostou © 2018 Free web hostinguCoz
    .
    .
    .
    .
    .
    .