Τετάρτη, 21/02/2018, 23:07:14

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου...Αποτελέσματα 14ης αγωνιστικής...Α' όμιλος: Τοξότης-Ελευθεριακός 3-0, Αγία Άννα-Ιάσων 1-0, Ιωλκός-Α.Ε.Μακρινίτσας 1-3, Δύναμις-Α.Ε.2002 3-4, Εθνικός-Κένταυρος Ν.Π. 2-1, Ν.Μαγνησιακός-Ν.Α.Νίκης αναβ., ρεπό:Ε.Λ.Νηλέας ...Β' όμιλος: Φ.Θ.Αγχιάλου-Δάφνη 2-2, Μυρμιδόνες-Απόλλων Καν. 3-0, Αχιλλέας-Δήμητρα 0-4, Αγροτικός-Αστέρας 2-4, Ερμής-Ηρακλής Α.Θ. 2-2, Άθλος-Μικροθήβες 2-0, ρεπό:Πανιώνιος Ν.Ι.
Μέγας Χορηγός

Μενού πλοήγησης

Χορηγοί

Άμεση επικοινωνία
500

Ψηφοφορίες
Ποια ομάδα του 2ου ομίλου της Β' ΕΠΣΘ θα τερματίσει στην 2η θέση (μπαράζ για άνοδο);
Σύνολο ψήφων: 58

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση



2ος όμιλος
1η αγωνιστική (08/09-10-2016)
Δήμητρα-Μυρμιδόνες                   2-1
Ν.Α. Νίκης-Ηρακλής Α.Θ.            3-1
Αγ. Άννα-Άθλος                          5-1
Αργοναύτες-Αγχίαλος                 0-3 α.α.
Αγροτικός-Αχιλλέας                   0-3 a.a
Μικροθήβες-Μαγνησιακός          1-1

2η αγωνιστική (15/16-10-2016)
Ν.Α. Νίκης-Δήμητρα                   0-1
Μυρμιδόνες –Αγ. Άννα                 1-1
Ηρακλής Α.Θ. -Αργοναύτες         3-0 α.α.
Άθλος-Αγροτικός                        1-0
Αγχίαλος-Μικροθήβες                0-1
Μαγνησιακός-Αχιλλέας               3-0

3η αγωνιστική (22/23-10-2016)
Δήμητρα-Αγ. Άννα                      4-1
Αργοναύτες-Ν.Α. Νίκης             0-3 α.α.
Αγροτικός-Μυρμιδόνες              0-1
Μικροθήβες-Ηρακλής Α.Θ.        2-1
Μαγνησιακός-Άθλος                  5-2
Αχιλλέας-Αγχίαλος                   1-1
4η αγωνιστική (05/06-11-2016)
Αργοναύτες-Δήμητρα                0-3 α.α.
Αγ. Άννα-Αγροτικός                  3-2
Ν.Α. Νίκης-Μικροθήβες            2-2

Μυρμιδόνες-Μαγνησιακός          1-2
Ηρακλής Α.Θ.-Αχιλλέας            0-1
Αγχίαλος-Άθλος                       2-1
5η αγωνιστική (12/13-11-2016)
Δήμητρα-Αγροτικός               4-1
Μικροθήβες-Αργοναύτες       3-0 α.α.
Μαγνησιακός-Αγ. Άννα          4-0
Αχιλλέας-Ν.Α. Νίκης             1-0
Αγχίαλος-Μυρμιδόνες            0-0
Άθλος-Ηρακλής Α.Θ.             3-0
6η αγωνιστική (19/20-11-2016)
Μικροθήβες-Δήμητρα            1-0
Αγροτικός-Μαγνησιακός        0-1
Αργοναύτες-Αχιλλέας            0-3 α.α.
Αγ. Άννα-Αγχίαλος                3-4
Ν.Α. Νίκης-Άθλος                 2-0
Μυρμιδόνες-Ηρακλής Α.Θ.     1-0
7η αγωνιστική (26/27-11-2016)
Δήμητρα-Μαγνησιακός         0-2
Αχιλλέας-Μικροθήβες         3-3
Αγχίαλος-Αγροτικός            3-0
Άθλος-Αργοναύτες              3-0 α.α.
Ηρακλής Α.Θ.-Αγ. Άννα        1-6
Μυρμιδόνες-Ν.Α. Νίκης        1-0
8η αγωνιστική (03/04-12-2016) 
Αχιλλέας-Δήμητρα               1-1
Μαγνησιακός -Αγχίαλος       0-1
Μικροθήβες-Άθλος             3-2
Αγροτικός-Ηρακλής Α.Θ.     2-0
Αργοναύτες-Μυρμιδόνες     0-3 a.a.
Αγ. Άννα-Ν.Α. Νίκης           2-0
9η αγωνιστική (10/11-12-2016)
Δήμητρα-Αγχίαλος                 1-0
Άθλος-Αχιλλέας                    0-1
Ηρακλής Α.Θ.-Μαγνησιακός   0-2
Μυρμιδόνες-Μικροθήβες        2-1
Ν.Α. Νίκης-Αγροτικός           4-0
Αγ. Άννα-Αργοναύτες            3-0 α.α.
10η αγωνιστική (17/18-12-2016) 
Άθλος-Δήμητρα                     1-4
Αγχίαλος-Ηρακλής Α.Θ.        5-0
Αχιλλέας-Μυρμιδόνες           1-1
Μαγνησιακός-Ν.Α. Νίκης      5-1
Μικροθήβες-Αγ. Άννα          2-1
Αγροτικός-Αργοναύτες         3-0 a.a.
11η αγωνιστική (21/22-01-2017) 
Ηρακλής Α.Θ.-Δήμητρα         1-6
Μυρμιδόνες-Άθλος               3-0
Ν.Α. Νίκης-Αγχίαλος            0-3
Αγ. Άννα-Αχιλλέας               4-0
Αργοναύτες-Μαγνησιακός     0-3 a.a.
Αγροτικός-Μικροθήβες        1-3
12η αγωνιστική (04/05-02-2017)
Μυρμιδόνες-Δήμητρα              3-3
Ηρακλής Α.Θ.-Ν.Α. Νίκης       0-6
Άθλος-Αγ. Άννα                     2-2
Αγχίαλος-Αργοναύτες            3-0 α.α. 
Αχιλλέας-Αγροτικός              4-0
Μαγνησιακός-Μικροθήβες      1-2
13η αγωνιστική (11/12-02-2017)
Δήμητρα-Ν.Α. Νίκης            2-0
Αγ. Άννα-Μυρμιδόνες           1-1   
Αργοναύτες-Ηρακλής Α.Θ.   0-3 α.α.
Αγροτικός-Άθλος                 1-2
Μικροθήβες-Αγχίαλος         0-2
Αχιλλέας-Μαγνησιακός         0-1
14η αγωνιστική (18/19-02-2017)
Αγ. Άννα-Δήμητρα                 3-1
Ν.Α. Νίκης-Αργοναύτες         3-0 α.α.
Μυρμιδόνες-Αγροτικός           2-1
Ηρακλής Α.Θ.-Μικροθήβες    0-3 
Άθλος-Μαγνησιακός              2-4
Αγχίαλος-Αχιλλέας                4-2
15η αγωνιστική (04/05-03-2017)
Δήμητρα-Αργοναύτες              3-0 α.α.
Αγροτικός-Αγ. Άννα               αναβ.
Μικροθήβες-Ν.Α. Νίκης         3-1
Μαγνησιακός-Μυρμιδόνες       1-0
Αχιλλέας-Ηρακλής Α.Θ.          6-0
Άθλος-Αγχίαλος                     1-5
16η αγωνιστική (11/12-03-2017)
Αγροτικός-Δήμητρα                1-5
Αργοναύτες-Μικροθήβες        0-3 α.α.
Αγ. Άννα-Μαγνησιακός           0-3
Ν.Α. Νίκης-Αχιλλέας              1-2
Μυρμιδόνες-Αγχίαλος             0-2
Ηρακλής Α.Θ.-Άθλος              1-3
17η αγωνιστική (18/19-03-2017)
Δήμητρα-Μικροθήβες              1-2
Μαγνησιακός-Αγροτικός          6-0
Αχιλλέας-Αργοναύτες             3-0 α.α.
Αγχίαλος-Αγ. Άννα                  1-3
Άθλος-Ν.Α. Νίκης                   3-1
Ηρακλής Α.Θ.-Μυρμιδόνες       0-3 a.a.
18η αγωνιστική (01/02-04-2017)
Μαγνησιακός-Δήμητρα            1-0
Μικροθήβες-Αχιλλέας            3-2
Αγροτικός-Αγχίαλος               1-3
Αργοναύτες-Άθλος                 0-3 α.α.
Αγ. Άννα-Ηρακλής Α.Θ.          6-0
Ν.Α. Νίκης-Μυρμιδόνες           0-1
19η αγωνιστική (08/09-04-2017)
Δήμητρα-Αχιλλέας                3-2 
Αγχίαλος-Μαγνησιακός         0-1  
Άθλος-Μικροθήβες              1-2  
Ηρακλής Α.Θ.-Αγροτικός      1-0
Μυρμιδόνες-Αργοναύτες       3-0 α.α.
Ν.Α. Νίκης-Αγ. Άννα             2-1
20η αγωνιστική (22/23-04-2017)
Αγχίαλος-Δήμητρα                 2-0
Αχιλλέας-Άθλος                    3-3
Μαγνησιακός-Ηρακλής Α.Θ.   4-0
Μικροθήβες-Μυρμιδόνες       2-0
Αγροτικός-Ν.Α. Νίκης           0-1
Αργοναύτες-Αγ. Άννα            0-3 α.α.
21η αγωνιστική (29/30-04-2017)
Δήμητρα-Άθλος                    1-2
Ηρακλής Α.Θ.-Αγχίαλος        1-3
Μυρμιδόνες-Αχιλλέας           2-3
Ν.Α. Νίκης-Μαγνησιακός      0-3
Αγ. Άννα-Μικροθήβες          3-3
Αργοναύτες-Αγροτικός         0-3 α.α.
22η αγωνιστική (13/14-05-2017)
Δήμητρα-Ηρακλής Α.Θ.        1-0
Άθλος-Μυρμιδόνες              5-2
Αγχίαλος-Ν.Α. Νίκης           6-3
Αχιλλέας-Αγ. Άννα              2-2
Μαγνησιακός-Αργοναύτες    3-0 α.α.
Μικροθήβες-Αγροτικός       2-1
Αγώνας μπαράζ για τον τίτλο του πρωταθλητή
Μαγνησιακός-Άνθ.Γαζής 2-1 (31/5/2017)
Αγώνας μπαράζ μεταξύ των δευτεραθλητών των δυο ομίλων για την άνοδο
Πηλέας-Μικροθήβες       5-3  (28/5/2017)
 
 
 
 
Ο επόμενος αγώνας...
B' ΕΠΣΘ 17-18
15η αγωνιστική

-

ΚένταυροςΝΠ

vs

Τοξότης

Κυριακή 25/02/18

ώρα 11.00

Γήπεδο:  Αργαλαστής
Προϊστορία

εντός


εκτός

2017-18

-


1-4

2016-17

1-2


2-0

2015-16

2-2


0-3

2014-15

0-2


1-5

2013-14

3-5


1-1

2012-13

-


-

2011-12

-


-

2010-11

2-1


2-2

2009-10

2-3


0-1

2008-09

1-0


3-1

2007-08

6-1


3-0


Βαθμολογία Β' ΕΠΣΘ
Α' όμιλος
14η αγωνιστική
   
1 Τοξότης

36

2 Αγία Άννα*

34

3 Α.Ε.2002

30

4 Εθνικός

23

5 Ελευθεριακός*

22

6 Ιάσων*

20

7 Ε.Λ.Νηλέας*@

14

8 Α.Ε.Μακρινίτσας*

12

9 Δύναμις*

11

10 Ν.Μαγνησιακός*

7

11 Κένταυρος Ν.Π.*

6

12 ΝΑΝίκης*******

5

13 Ιωλκός*

4

*με αγώνα λιγότερο
@έκανε ρεπό στον 2ο γύρο 

Ενημέρωση

Άλλες ιστοσελίδες για τον Τοξότη
  • Ο Ιστότοπος μας στο facebook
  • Ο Τοξότης στο facebook (1)
  • Ο Τοξότης στο facebook (2)

  • Ενημέρωση

    Copyright Rigas Anagnostou © 2018 Free web hostinguCoz
    .
    .
    .
    .
    .
    .