Πέμπτη, 21/02/2019, 03:23:07

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής Β' κατηγορίας ΕΠΣΘ 2018-19: Δάφνη-Τοξότης 0-1, Ιάσων Α.Μ.-Α.Ε.2002 1-3, Φθιώτιδες Θήβες- Ελευθεριακός 5-1, Α.Ε.Μακρινίτσας- Παγασητικός 3-0, Α.Σ.Μικροθηβών- Πηλέας 1-2, Πανιώνιος- Αστέρας 4-0, ρεπό: Άνθιμος Γαζής
Μέγας Χορηγός

Μενού πλοήγησης

Χορηγοί

Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση



2ος όμιλος
1η αγωνιστική (07/08-10-2017)
Απόλλων Καν.- Μυρμιδόνες     0-2
Δάφνη- Φ.Θ.Αγχίαλου               1-0
Μικροθήβες- Άθλος                     3-1
Δήμητρα Ευξ.- Αχιλλέας            4-0
Ηρακλής Αγ. Θ.- Ερμής              2-2
Αστέρας Ριζ.- Αγροτικός            4-0
Ρεπό: Πανιώνιος

2η αγωνιστική (14/15-10-2017)
Πανιώνιος- Απόλλων Καν.        2-1
Μυρμιδόνες - Δάφνη                   1-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Δήμητρα Ευξ.   1-4
Άθλος- Ηρακλής Αγ. Θ.              0-4
Αχιλλέας - Αστέρας Ριζ.             2-2
Ερμής- Αγροτικός                        1-4
Ρεπό: Μικροθήβες

3η αγωνιστική (21/22-10-2017)
Απόλλων Καν.- Δάφνη             0-5
Μικροθήβες- Πανιώνιος           1-0
Δήμητρα Ευξ.- Μυρμιδόνες      2-0
Αστέρας Ριζ.- Φ.Θ.Αγχιάλου    4-0
Αγροτικός- Άθλος                       0-3
Ερμής- Αχιλλέας                         2-4
Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θ.
4η αγωνιστική (04/05-11-2017)
Μικροθήβες- Απόλλων Καν.      1-1
Δάφνη- Δήμητρα Ευξ.                 0-3
Πανιώνιος- Ηρακλής Αγ. Θ.      4-0
Μυρμιδόνες- Αστέρας Ριζ.          1-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Ερμής                 8-0
Άθλος- Αχιλλέας                          1-3
Ρεπό: Αγροτικός
5η αγωνιστική (11/12-11-2017)
Απόλλων Καν.- Δήμητρα Ευξ.  0-5
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μικροθήβες   2-4
Αστέρας Ριζ.- Δάφνη                  2-1
Αγροτικός- Πανιώνιος               0-3 α.α. 
Ερμής- Μυρμιδόνες                    2-3
Άθλος- Φ.Θ.Αγχιάλου               0-5
Ρεπό: Αχιλλέας 
6η αγωνιστική (18/19-11-2017)
Ηρακλής Αγ. Θ.- Απόλλων Καν.   1-2
Δήμητρα Ευξ.- Αστέρας Ριζ.          5-1
Μικροθήβες- Αγροτικός                 3-0 α.α.
Δάφνη- Ερμής                                  4-0
Πανιώνιος- Αχιλλέας                      2-0
Μυρμιδόνες- Άθλος                         2-0
Ρεπό: Φ.Θ.Αγχίαλου
7η αγωνιστική (25/26-11-2017)
Απόλλων Καν.- Αστέρας Ριζ.        0-0
Αγροτικός- Ηρακλής Αγ. Θ.           2-2
Ερμής- Δήμητρα Ευξ.                      0-5
Αχιλλέας - Μικροθήβες                  1-1
Άθλος- Δάφνη                                  0-7
Φ.Θ.Αγχίαλου- Πανιώνιος            2-2
Ρεπό: Μυρμιδόνες 
8η αγωνιστική (02/03-12-2017) 
Αγροτικός- Απόλλων Καν.           1-3
Αστέρας Ριζ.- Ερμής                      6-0
Ηρακλής Αγ. Θ.- Αχιλλέας          1-2
Δήμητρα Ευξ.- Άθλος                    5-1
Μικροθήβες- Φ.Θ.Αγχίαλου        2-1
Πανιώνιος- Μυρμιδόνες               1-2
Ρεπό: Δάφνη
9η αγωνιστική (09/10-12-2017)
Απόλλων Καν.- Ερμής                2-0
Αχιλλέας - Αγροτικός                  6-1
Άθλος- Αστέρας Ριζ.                    0-1
Φ.Θ.Αγχίαλου- Ηρακλής Α. Θ.  7-2
Μυρμιδόνες - Μικροθήβες         3-1
Δάφνη- Πανιώνιος                      1-1
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.
10η αγωνιστική (16/17-12-2017) 
Αχιλλέας- Απόλλων Καν.          4-1
Ερμής- Άθλος                               3-2
Αγροτικός- Φ.Θ.Αγχίαλου         0-4
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μυρμιδόνες   0-2
Δήμητρα Ευξ.- Πανιώνιος         6-2
Μικροθήβες- Δάφνη                   1-1
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.
11η αγωνιστική (20/21-01-2018) 
Απόλλων Καν.- Άθλος               3-0
Φ.Θ.Αγχίαλου- Αχιλλέας          5-0
Μυρμιδόνες - Αγροτικός           2-0
Πανιώνιος- Αστέρας Ριζ.          1-0
Δάφνη- Ηρακλής Αγ. Θ.           4-0
Δήμητρα Ευξ.- Μικροθήβες     2-0
Ρεπό: Ερμής
12η αγωνιστική (27/28-01-2018) 
Φ.Θ.Αγχίαλου- Απόλλων Καν.  5-0
Αχιλλέας - Μυρμιδόνες               0-0
Ερμής- Πανιώνιος                        0-3
Αγροτικός- Δάφνη                        1-2
Αστέρας Ριζ.- Μικροθήβες          0-1
Ηρακλής Αγ. Θ.- Δήμητρα Ευξ.  0-6
Ρεπό: Άθλος
13η αγωνιστική (03/04-02-2018) 
Μυρμιδόνες - Φ.Θ.Αγχίαλου        1-0
Πανιώνιος- Άθλος                          4-3
Δάφνη- Αχιλλέας                           4-0
Μικροθήβες- Ερμής                       4-3
Δήμητρα Ευξ.- Αγροτικός            4-4
Αστέρας Ριζ.- Ηρακλής Αγ. Θ.    6-0
Ρεπό: Απόλλων Καν.
14η αγωνιστική (10/11-02-2018)
Μυρμιδόνες-Απόλλων Καν.    3-0
Φ.Θ.Αγχίαλου-Δάφνη              2-2
Άθλος-Μικροθήβες                   2-0
Αχιλλέας-Δήμητρα Ευξ.          0-4
Ερμής-Ηρακλής Αγ. Θ.            2-2
Αγροτικός-Αστέρας Ριζ.          2-4
Ρεπό: Πανιώνιος

15η αγωνιστική (24/25-02-2018)
Απόλλων Καν.-Πανιώνιος         2-2
Δάφνη-Μυρμιδόνες                     2-0
Δήμητρα Ευξ.-Φ.Θ.Αγχίαλου    7-0
Ηρακλής Αγ. Θ.-Άθλος               5-1
Αστέρας Ριζ.-Αχιλλέας               2-2
Αγροτικός-Ερμής                         2-1
(21/3/18)
Ρεπό: Μικροθήβες
16η αγωνιστική (03/04-03-2018)
Δάφνη-Απόλλων Καν.              3-0
Πανιώνιος-Μικροθήβες            5-1
Μυρμιδόνες-Δήμητρα Ευξ.      0-0
Φ.Θ.Αγχίαλου-Αστέρας Ριζ.    2-3
Άθλος-Αγροτικός                       2-0
Αχιλλέας-Ερμής                        3-0
Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θ.
17η αγωνιστική (10/11-03-2018)
Απόλλων Καν.-Μικροθήβες    1-0
Δήμητρα Ευξ.-Δάφνη               3-1 
Ηρακλής Αγ. Θ.-Πανιώνιος    1-2
Αστέρας Ριζ.-Μυρμιδόνες        0-0
Ερμής-Φ.Θ.Αγχίαλου               0-3
Αχιλλέας-Άθλος                        3-0
Ρεπό: Αγροτικός
18η αγωνιστική (17/18-03-2018)
Δήμητρα Ευξ.-Απόλλων Καν. 2-2
Μικροθήβες-Ηρακλής Αγ. Θ.  3-0
Δάφνη-Αστέρας Ριζ.                 2-1
Πανιώνιος-Αγροτικός              6-2
Μυρμιδόνες-Ερμής                   2-0
Φ.Θ.Αγχίαλου-Άθλος               3-2
Ρεπό: Αχιλλέας
19η αγωνιστική (24-03-2018)
Απόλλων Καν.-Ηρακλής Αγ. Θ.  1-0
Αστέρας Ριζ.-Δήμητρα Ευξ.         2-4
Αγροτικός-Μικροθήβες                1-2
Ερμής-Δάφνη                                 0-1
Αχιλλέας-Πανιώνιος                    0-5
Άθλος-Μυρμιδόνες                       0-4
Ρεπό: Φ.Θ.Αγχίαλου
20η αγωνιστική (31/01-04-2018)
Αστέρας Ριζ.-Απόλλων Καν.     1-0
Ηρακλής Αγ. Θ.-Αγροτικός       3-0
Δήμητρα Ευξ.-Ερμής                  7-0
Μικροθήβες-Αχιλλέας               2-1
Δάφνη-Άθλος                              3-2
Πανιώνιος-Φ.Θ.Αγχίαλου        3-1
Ρεπό: Μυρμιδόνες
21η αγωνιστική (14/15-04-2018)
Απόλλων Καν.-Αγροτικός       1-1
Ερμής-Αστέρας Ριζ.                  1-3
Αχιλλέας-Ηρακλής Αγ. Θ.       2-0
Άθλος-Δήμητρα Ευξ.                0-5
Φ.Θ.Αγχίαλου-Μικροθήβες    2-0
Μυρμιδόνες-Πανιώνιος           1-1
Ρεπό: Δάφνη
22η αγωνιστική (21/22-04-2018)
Ερμής-Απόλλων Καν.                 5-2
Αγροτικός-Αχιλλέας                   1-3 
Αστέρας Ριζ.-Άθλος                     3-3
Ηρακλής Α. Θ.-Φ.Θ.Αγχίαλου   2-1
Μικροθήβες-Μυρμιδόνες           0-1
Πανιώνιος-Δάφνη                       3-1
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.
23η αγωνιστική (28/29-04-2018)
Απόλλων Καν.-Αχιλλέας             5-2
Άθλος-ΕρμήςN                                6-4
Φ.Θ.Αγχίαλου-Αγροτικός            5-0
Μυρμιδόνες-Ηρακλής Αγ. Θ.       6-0
Πανιώνιος-Δήμητρα Ευξ.            1-0
Δάφνη-Μικροθήβες                      4-4
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.
24η αγωνιστική (05/06-05-2018)
Άθλος-Απόλλων Καν.                  1-1
Αχιλλέας-Φ.Θ.Αγχίαλου             1-1 
Αγροτικός-Μυρμιδόνες               0-3
Αστέρας Ριζ.-Πανιώνιος             1-1
Ηρακλής Αγ. Θ.-Δάφνη               0-4
Μικροθήβες-Δήμητρα Ευξ.         1-6 
Ρεπό: Ερμής
25η αγωνιστική (12/13-05-2018) 
Απόλλων Καν.-Φ.Θ.Αγχίαλου   0-4
Μυρμιδόνες-Αχιλλέας                 5-1
Πανιώνιος-Ερμής                         7-4
Δάφνη-Αγροτικός                         5-1
Μικροθήβες-Αστέρας Ριζ.           2-2
Δήμητρα Ευξ.-Ηρακλής Αγ. Θ.  6-0
Ρεπό: Άθλος
26η αγωνιστική (19/20-05-2018) 
Φ.Θ.Αγχίαλου-Μυρμιδόνες       1-2
Άθλος-Πανιώνιος                        5-6
Αχιλλέας-Δάφνη                         0-0
Ερμής-Μικροθήβες                     5-3
Αγροτικός-Δήμητρα Ευξ.           0-6
Ηρακλής Αγ. Θ.-Αστέρας Ριζ.   4-1
Ρεπό: Απόλλων Καν.
Αγώνας μπαράζ για τον τίτλο του πρωταθλητή
Δήμητρα Ευξεινούπολης- Αγία Άννα  1-1 κ.α. & παρ. , 3-2 πέναλντυ (27/5/2018)
Αγώνας μπαράζ μεταξύ των δευτεραθλητών των δυο ομίλων για την άνοδο
Μυρμιδόνες - Τοξότης       2-1  (26/5/2018)
 
 
 
Ο επόμενος αγώνας...
Β' ΕΠΣΘ 2018-19
18η αγωνιστική

-

Τοξότης

vs

Ιάσων

Σάββατο 23/02/19

ώρα 15.00

Γήπεδο:  Βοηθητικό
         ΕΑΚ Βόλου
Προϊστορία

εντός


εκτός

2018-19

1-2
2017-18

2-0


2-0

2016-17

1-1


1-3

2015-16

1-1


0-2

2014-15

-


-

2013-14

2-3


1-1

2012-13

-


-

2011-12

-


-

2010-11

-


-

2009-10

-


-

2008-09

-


-

2007-08

-


-


Βαθμολογία
B' ΕΠΣΘ 2018-19
17η αγωνιστική
1 Τοξότης

35

2 Δάφνη          

32

3 Φθιώτ.Θήβες      

32

4 Ιάσων   

32

5 ΑΕ Μακρινίτσας  

29

6 ΑΕ 2002

29

7 Πανιώνιος     

28

8 Παγασητικός

18

9 Ελευθεριακός*

16

10 Αστέρας   

13

11 Άνθιμος Γαζής* 

10

12 Πηλέας*       

9

13 ΑΣΜικροθηβών*

4

* με αγώνα λιγότερο
  όλες οι ομάδες με ρεπό στον 1ο γύρο 

Ενημέρωση

Άλλες ιστοσελίδες για τον Τοξότη
  • Ο Ιστότοπος μας στο facebook
  • Ο Τοξότης στο facebook (1)
  • Ο Τοξότης στο facebook (2)

  • Ενημέρωση

    Copyright Rigas Anagnostou © 2019 Free web hostinguCoz
    .
    .
    .
    .
    .
    .