Κυριακή, 22/07/2018, 02:47:39

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... Μεταγραφικό απόκτημα της ομάδας μας για την νέα σεζόν 2018-19 ο ποδοσφαιριστής Δημήτρης Δημακόπουλος !!! Συνεχίζουν στην ομάδα μας και για την νέα σεζόν 2018-19 οι ποδοσφαιριστές: Δενελάβας Λευτέρης, Σκλαπάνης Γιώργος, Κόρμπας Λεωνίδας, Τσιατσιάνης Νίκος, Παραδάκης Μιχάλης, Λέτσος Χρήστος, Κυλαδίτης Αντώνης, Σπαθαριώτης Δημήτρης, Βέτσικας Γιώργος, Μαρούφ Αβραάμ, Πασπαλάρης Βάϊος !!!
Μέγας Χορηγός

Μενού πλοήγησης

Χορηγοί

Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση



2ος όμιλος  
1η αγωνιστική(05-06/10/13)
Ε.Μ.Α.-Άθλος                      1-1
Μυρμιδόνες-Αργοναύτες       0-1
Πηλέας-Απόλλων Καν.          3-1 
Αετός-Δημητριάς                1-3  
Ηρακλής Α.Θ.-Μακρινίτσα    1-6 
Αχιλλέας-Απόλλων Κρ.        2-0 

2η αγωνιστική(12-13/10/13)
Απόλλων Κρ.-Μυρμιδόνες     0-4
Αετός-Αχιλλέας                  3-1
Άθλος-Πηλέας                    3-0
Δημητριάς-Ε.Μ.Α.                2-0 
Αργοναύτες-Ηρακλής Α.Θ.   3-0 a.a. 
Απόλλων Καν.-Μακρινίτσα    1-3 

3η αγωνιστική(19-20/10/13) 

Ηρακλής Α.Θ.-Απόλλων Κρ.   0-3 α.α. 
Αχιλλέας-Μυρμιδόνες           2-0
Μακρινίτσα-Άθλος                5-0 
Ε.Μ.Α.-Αετός                       2-3
Πηλέας-Δημητριάς               0-7
Απόλλων Καν.-Αργοναύτες    2-2
4η αγωνιστική(02-03/11/13) 
Απόλλων Κρ.-Απόλλων Καν.   2-1 
Δημητριάς-Μακρινίτσα          1-1 
Μυρμιδόνες-Ηρακλής Α.Θ.    3-0 α.α.
Άθλος-Αργοναύτες               2-1
Ε.Μ.Α.-Αχιλλέας                  3-3 
Αετός-Πηλέας                     2-0 

5η αγωνιστική(09-10/11/13)  
Άθλος-Απόλλων Κρ.             0-0
Αργοναύτες-Δημητριάς         1-2 
Μακρινίτσα-Αετός                4-1
Αχιλλέας-Ηρακλής Α.Θ.       3-0 a.a. 
Απόλλων Καν.-Μυρμιδόνες    4-2
Πηλέας-Ε.Μ.Α.                     0-1
6η αγωνιστική(16-17/11/13)
Απόλλων Κρ.-Δημητριάς           0-6
Αετός-Αργοναύτες                   2-0 
Ε.Μ.Α.-Μακρινίτσα                  0-2
Ηρακλής Α.Θ.-Απόλλων Καν.    0-3 α.α.
Μυρμιδόνες-Άθλος                  0-2
Πηλέας-Αχιλλέας                    1-2 

7η αγωνιστική(23-24/11/13) 
Απόλλων Κρ.-Αετός               1-1 
Αργοναύτες-Ε.Μ.Α.                0-2 
Δημητριάς-Μυρμιδόνες          6-0   
Αχιλλέας-Απόλλων Καν.         2-1 
Μακρινίτσα-Πηλέας               3-0
Άθλος-Ηρακλής Α.Θ.             3-0 α.α. 

8η αγωνιστική(30/11/13-01/12/13)  
Ε.Μ.Α.-Απόλλων Κρ.            2-1 
Μυρμιδόνες-Αετός              1-3
Απόλλων Καν.-Άθλος          3-1  
Πηλέας-Αργοναύτες            3-2 
Μακρινίτσα-Αχιλλέας          3-3
Ηρακλής Α.Θ.-Δημητριάς    0-3 α.α.

9η αγωνιστική(07-08/12/13)  
Απόλλων Κρ.-Πηλέας          0-0 
Αετός-Ηρακλής Α.Θ.           3-0 α.α.
Δημητριάς-Απόλλων Καν.     3-1
Αργοναύτες-Μακρινίτσα       1-3 
Μυρμιδόνες-Ε.Μ.Α.              0-2
Αχιλλέας-Άθλος                  3-2 
10η αγωνιστική(14-15/12/13)
Μακρινίτσα-Απόλλων Κρ.      6-0
Αργοναύτες-Αχιλλέας           1-1  
Απόλλων Καν.-Αετός            0-1
Ηρακλής Α.Θ.-Ε.Μ.Α.           0-3 α.α. 
Πηλέας-Μυρμιδόνες            3-2 
Άθλος-Δημητριάς                0-1
11η αγωνιστική(28-29/12/13) 
Απόλλων Κρ.-Αργοναύτες     0-0 
E.M.A.-Απόλλων Καν.           2-1
Ηρακλής Α.Θ.-Πηλέας         0-3 a.a. 
Αετός-Άθλος                      2-1            
Δημητριάς-Αχιλλέας            5-2
Μυρμιδόνες-Μακρινίτσα       0-0
12η αγωνιστική(11-12/01/14)
Άθλος-Ε.Μ.Α.                     1-0 
Αργοναύτες- Μυρμιδόνες     0-4
Απόλλων Καν.-Πηλέας         1-1 
Δημητριάς-Αετός                3-1 
Μακρινίτσα-Ηρακλής Α.Θ.   3-0  α.α. 
Απόλλων Κρ.-Αχιλλέας        1-4

13η αγωνιστική(18-19/01/14)
Μυρμιδόνες-Απόλλων Κρ.     1-1 
Αχιλλέας-Αετός                  2-3 
Πηλέας-Άθλος                    0-1 
Ε.Μ.Α.-Δημητριάς                2-3 
Ηρακλής Α.Θ.-Αργοναύτες   0-3 α.α. 
Μακρινίτσα-Απόλλων Καν.    2-1

14η αγωνιστική(25-26/01/14)
Απόλλων Κρ.-Ηρακλής Α.Θ.   3-0 a.a. 
Μυρμιδόνες-Αχιλλέας           1-2 
Άθλος-Μακρινίτσα                1-0 
Αετός- Ε.Μ.Α.                       5-3
Δημητριάς-Πηλέας               4-0 
Αργοναύτες-Απόλλων Καν.     1-2 

15η αγωνιστική(01-02/02/14)
Απόλλων Καν.-Απόλλων Κρ.    3-2 
Μακρινίτσα-Δημητριάς           1-1 
Ηρακλής Α.Θ.-Μυρμιδόνες     0-3 α.α. 
Αργοναύτες-Άθλος                0-2 
Αχιλλέας-Ε.Μ.Α.                    1-2 
Πηλέας-Αετός                       1-3 
  
16η αγωνιστική(08-09/02/14)
Απόλλων Κρ.- Άθλος              1-1
Δημητριάς-Αργοναύτες          8-1 
Αετός-Μακρινίτσα                 3-0 
Ηρακλής Α.Θ.-Αχιλλέας         0-3 α.α. 
Μυρμιδόνες-Απόλλων Καν.     1-0 
Ε.Μ.Α.-Πηλέας                      1-0

17η αγωνιστική(15-16/02/14)
Δημητριάς-Απόλλων Κρ.          6-1
Αργοναύτες-Αετός                  2-0 
Μακρινίτσα-Ε.Μ.Α.                  2-1 
Απόλλων Καν.-Ηρακλής Α.Θ.   3-0 α.α.
Άθλος-Μυρμιδόνες                 3-0 
Αχιλλέας-Πηλέας                   1-1

18η αγωνιστική(22-23/02/14)
Αετός-Απόλλων Κρ.             6-0 
Ε.Μ.Α.-Αργοναύτες              3-3 
Μυρμιδόνες-Δημητριάς        1-2 
Απόλλων Καν.-Αχιλλέας       0-3 
Πηλέας-Μακρινίτσα             1-1  
Ηρακλής Α.Θ.-Άθλος           0-3 α.α.
 
19η αγωνιστική(08-09/03/14)
Απόλλων Κρ.-Ε.Μ.Α.              1-4 
Αετός-Μυρμιδόνες                1-3 
Άθλος-Απόλλων Καν.            1-0 
Αργοναύτες-Πηλέας             0-0 
Αχιλλέας-Μακρινίτσα            1-0 
Δημητριάς-Ηρακλής Α.Θ.      3-0 α.α. 

20η αγωνιστική(15-16/03/14)
Πηλέας-Απόλλων Κρ.             2-0 
Ηρακλής Α.Θ.-Αετός             0-3 α.α.  
Απόλλων Καν.-Δημητριάς      0-2 
Μακρινίτσα-Αργοναύτες         1-1 
Ε.Μ.Α.-Μυρμιδόνες               1-1 
Άθλος-Αχιλλέας                   3-1 

21η αγωνιστική(22-23/02/14)  
Απόλλων Κρ.-Μακρινίτσα       2-1
Αχιλλέας-Αργοναύτες           0-1
Αετός-Απόλλων Καν.             3-1
Ε.Μ.Α.-Ηρακλής Α.Θ.            3-0 α.α.
Μυρμιδόνες-Πηλέας             3-2
Δημητριάς-Άθλος                0-0

22η αγωνιστική(29-30/03/14) 
Αργοναύτες- Απόλλων Κρ.    3-1
Απόλλων Καν.-E.M.A.           2-0
Πηλέας-Ηρακλής Α.Θ.         3-0 a.a. 
Άθλος-Αετός                      3-2
Αχιλλέας-Δημητριάς           0-3
Μακρινίτσα-Μυρμιδόνες       1-3
Ο επόμενος αγώνας...
B' ΕΠΣΘ 18-19
1η αγωνιστική

-

Τοξότης

vs

???

Σάββατο 01/09/18

ώρα 00.00

Γήπεδο:  ???
Προϊστορία

εντός


εκτός

2017-18

-


-

2016-17

-


-

2015-16

-


-

2014-15

-


-

2013-14

-


-

2012-13

-


-

2011-12

-


-

2010-11

-


-

2009-10

-


-

2008-09

-


-

2007-08

-


-


Βαθμολογία Β' ΕΠΣΘ
Α' όμιλος
Τελική
   
1 Αγία Άννα

67

2 Τοξότης

67

3 Α.Ε.2002 

48

4 Ιάσων

47

5 Ελευθεριακός

41

6 Εθνικός

33

7 Α.Ε.Μακρινίτσας

32

8 Ε.Λ.Νηλέας

29

9 Δύναμις

28

10 Ν.Μαγνησιακός

27

11 Ιωλκός

14

12 Κένταυρος ΝΠ

13

12 Ν.Α.Νίκης

5

 

Ενημέρωση

Άλλες ιστοσελίδες για τον Τοξότη
  • Ο Ιστότοπος μας στο facebook
  • Ο Τοξότης στο facebook (1)
  • Ο Τοξότης στο facebook (2)

  • Ενημέρωση

    Copyright Rigas Anagnostou © 2018 Free web hostinguCoz
    .
    .
    .
    .
    .
    .