Τετάρτη, 19/06/2024, 20:44:00

ΤΟΞΟΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΒΟΛΟΥ

  

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... 94 χρόνια ιστορίας στο Μαγνησιώτικο και Ελληνικό ποδόσφαιρο και συνεχίζουμε...
ΤΟΞΟΤΗΣ Α.Ο.

Κατηγορίες
Τοξότης Βόλου [636]
Άρθρα που αφορούν την ομάδα του Τοξότη Βόλου
Τοπικό ποδόσφαιρο [771]
Άρθρα που αφορούν το τοπικό ποδόσφαιρο
Γενικά θέματα [49]
Ιστορία της Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου [50]
Εδώ μπορείτε να διαβάσετε άρθρα που αφορούν την ιστορία της Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου...
Ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου [46]
Άρθρα που αφορούν την ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου


Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών

Αναζήτηση


13:22:35
Το πρόγραμμα της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Θ. 2015-16
Ο Τοξότης για το πρώτο του επίσημο φετινό ματς αντιμετωπίζει στον Αλμυρό για την 1η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΘ την πρωταθλήτρια και κάτοχο του super cup ομάδα του Γ.Σ. Αλμυρού.
Το ματς θα γίνει την Κυριακή 1 Νοεμβρίου και ώρα 14.30 στο γήπεδο του Αλμυρού.
 
Στην 1η φάση συμμετέχουν 30 ομάδες , ενώ ο ευνοημένος από την κλήρωση Απόλλων Καναλίων περνάει στην επόμενη φάση των 16 , χωρίς αγώνα .

 

   

Γήπεδο

Ημέρα-Ώρα

Διαιτητής

Βοηθοί

Παρατηρητής
Γ.Σ. Αλμυρού-Τοξότης
Αλμυρού

01/11/15

14.30

Τσολακίδης

Βαρτσάκης

Διαμαντάρα

---
Α.Ο. Σκιάθου-Α.Ο.Σκοπέλου

Σκιάθου

31/10/15

13.00

Βλάχος

Δημητράκης 

Μπασδέκη

---
Φθιώτ.Θήβες-Ηρακλής Βόλου
Αγχιάλου

31/10/15

14.30

Νικόπουλος

Κούστας

Τσακούμης

----
Αγ.Παρασκευή-Θησέας
Αγ.Παρασκευής

31/10/15

14.30

Ρούσης

Τριφωνίδης

Παλιούρας

---
Άθλος-Α.Ε.Διμηνίου
Ευξεινούπολης

31/10/15

14.30

Κουσκούνη

Σφυρής 

Μαγουλιανίτης Κ.

---
Πανιώνιος-Μυρμιδόνες
Ι.Μ.Δημητριάδος

31/10/15

14.30

Αθηναίος

Κόκκαλης

Γιάννης

---
Πρωτεσίλαος-Διαγόρας Στεφ.
Πτελεού

31/10/15

14.30

Τριάντος

Τσαγγαρης

Τασιόπουλος Θ.

---
Πηλέας-Αχιλλέας Αχ.

Ι.Μ.Δημητριάδος

01/11/15

11.00

Κώστας

Σακκάς Π.

Μπέλλου

---
Παγασητικός-Άρης Μελ.
Αγ.Παρασκευής

01/11/15

14.30

Τασιόπουλος Γ.

Αναστασίου

Καρακίτσος

---
Ακρόπολη-Δάφνη
Σέσκλου

01/11/15

14.30

Χαλβατζάκος

Τσιγγινές

Μπουργάνης

-
Μαγνησιακός-Δήμητρα
Ι.Μ.Δημητριάδος

01/11/15

14.30

Θεοχάρης

Πετρόπουλος

Γοργορης

-
Ε.Μ.Α. -Δύναμις
ματαιώνεται

---

---

---

---

---

---
Σαρακηνός-Νίκη
Σαρακηνού

11/11/15

14.30

Θεοχάρης

Τριφονίδης

Βλάχος

-
Αίας Σούρπης-Πύρασος

Σούρπης

11/11/15

14.30

Χαλβατζάκος

Τσακούμης

Γιάννης

--
Α.Ε.2002-Ρήγας Φεραίος

Αγ.Γεωργίου

Νηλείας

11/11/15

14.30

Κώστας

Τασιόπουλος Θ.

Μπέλλου

-

 

κάντε κλικ εδώ για να δείτε όλο το πρόγραμμα του Κυπέλλου μέχρι και τον Τελικό

 
 
Category: Τοπικό ποδόσφαιρο | Views: 859 | Added by: pigasosapsadmin | Tags: 2015-16, Κύπελλο ΕΠΣΘ 2015-16, Πρόγραμμα | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Προσθέστε το δικό σας σχόλιο
Όνομα *:
Ηλ.ταχυδρομείο:
Κωδικός ασφαλείας*:
Ο επόμενος αγώνας...

Α'ΕΠΣΘ 23-24 ΤΕΛΙΚΗ
1  Oλυμπιακός

73

2  Αγία Άννα 

65

3  Ρήγας Φεραίος

54

4 Πύρασος 

53

5  Θησέας 

50

6  Τοξότης

34

7  Αίας 

33

8  Αστέρας

32

9  Σαρακηνός  

26

10 Ακρόπολη

24

11 ΓΣ Αλμυρού

23

12 ΑΟ Σκιάθου

20

13 Φθιώτ.Θήβες

20

14 Πανιώνιος 

10

* με αγώνα λιγότερο

Γ' ΕΠΣΘ 23-24 ΤΕΛΙΚΗ
1  ΑΣ Μικροθηβών

67

2  Αγία Παρασκευή

67

3   Ηρακλής Βόλου

63

4  Τοξότης "Β"  

56

5 Ιάσων 

51

6 Απόλλων  

43

7 Νίκη "Β" 

39

8 ΑΟ Σκιάθου "Β"  

30

9  Ελευθεριακός

28

10 ΑΕ Χλόης *   

25

11 Θησέας "Β" 

21

12 Πηλέας  

17

13 ΑΟΑνωΛεχωνιων 

16

14 Μαγνησιακός "Β"*

0

* με αγώνα λιγότερο

Ημερολόγιο
«  Οκτώβριος 2015  »
ΚυΔεΤρΤεΠεΠαΣα
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Αρχείο


Copyright Rigas Anagnostou © 2024 Free web hostinguCoz