Κυριακή, 03/03/2024, 19:46:50

ΤΟΞΟΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΒΟΛΟΥ

  

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... 94 χρόνια ιστορίας στο Μαγνησιώτικο και Ελληνικό ποδόσφαιρο και συνεχίζουμε...Αποτελέσματα 21ης αγωνιστικής : Πύρασος - Τοξότης 0-0, Σαρακηνός - Ακρόπολη 4-2, Αίας - Θησέας 1-0, Α.Ο. Σκιάθου - Αγία Άννα (3/3), Ρήγας Φεραίος - Ολυμπιακός (3/3), Φθιώτ.Θήβες - Πανιωνιος Ν.Ι. (3/3), ΓΣ Αλμυρού - Αστέρας (3/3)
ΤΟΞΟΤΗΣ Α.Ο.

Κατηγορίες
Τοξότης Βόλου [626]
Άρθρα που αφορούν την ομάδα του Τοξότη Βόλου
Τοπικό ποδόσφαιρο [771]
Άρθρα που αφορούν το τοπικό ποδόσφαιρο
Γενικά θέματα [49]
Ιστορία της Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου [50]
Εδώ μπορείτε να διαβάσετε άρθρα που αφορούν την ιστορία της Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου...
Ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου [46]
Άρθρα που αφορούν την ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου


Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση


09:32:08
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής της Β' κατηγορίας ΕΠΣΘ 2016-17
Η 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Θ. διεξάγεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 15-16 Οκτωβρίου.
Ο Τοξότης θα αντιμετωπίσει εντός έδρας το Σάββατο 15/10  τον Άνθιμο Γαζή στο βοηθητικό του ΕΑΚ.
Ρεπό για τον Β' όμιλο θα έχει ο Ηρακλής Αγ.Θεοδώρων μετά την αποχώρηση των Αργοναυτών Αμαλιάπολης.
Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να διαβάσετε το πλήρες πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής.
Όμιλος    

Γήπεδο

Ημέρα-Ώρα

Διαιτητής

Βοηθοί

Παρ/ής
Α Τοξότης -Άνθιμος Γαζής
Βοηθητικό
ΕΑΚ Βόλου

15/10/16

16.00

Χαλβατζάκος

Κατσιγιαννάκης

Μαγουλιανίτης

---
Α Δάφνη-Α.Ε. Μακρινίτσας

Νεάπολης

15/10/16

16.00

Παλιούρας

Αντωνίου

Γερμάνης

---
Α Α.Ε.2002-Πηλέας
Αγ.Γεωργίου
Νηλείας

15/10/16

16.00

Τασιόπουλος Γ.

Τσαγγαρης

Αναστασίου Π.

---
Α Ιάσων-Εθνικός

Άλλης Μεριάς

15/10/16

16.00

Τριάντος

Σακκας Δ.

Κουσκούνη

---
B Μαγνησιακός-Αχιλλέας Μαγνησιακού

15/10/16

16.00

Δημητριάδης

Σκρίμπας

Κουβάτα Κ.

---
Β Νέοι Αθλητές-Δήμητρα
Ι.Μητρόπολης
Δημητριάδος

15/10/16

16.00

Τσολακίδης

Γεωργαντζής

Κυριαζής

---
Β Φ.Θ.Αγχιάλου-Μικροθήβες

Ν.Αγχιάλου

15/10/16

16.00

Σαρρής

Κόκκαλης

Μπασδάνη

---
Α Εν.Λεχ.Νηλέας-Πανιώνιος
Κάτω
Λεχωνίων

16/10/16

11.00

Γοργορης

Σαρακατσιάνος

Τασιόπουλος Κ.

---
Α Ελευθεριακός-Κένταυρος Ν.Π.
Ι.Μητρόπολης
Δημητριάδος

16/10/16

16.00

Αντωνίου

Αγγελόπουλος

Μπουρούς

---
Β Μυρμιδόνες -Αγία Άννα
Πλατάνου

16/10/16

16.00

Κυριαζής

Τσακούμης

Τασιόπουλος Θ.

---
Β Άθλος-Αγροτικός

Ευξεινούπολης

16/10/16

16.00

Κατσιγιαννάκης

Πλακιάς

Βαραλης

---
  Ρεπό : Ηρακλής Αγ.Θεοδ.
-
-

-

- -

 

 
 
Category: Τοπικό ποδόσφαιρο | Views: 715 | Added by: pigasosapsadmin | Tags: 2016-17, Β' ΕΠΣΘ, Πρόγραμμα | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Προσθέστε το δικό σας σχόλιο
Όνομα *:
Ηλ.ταχυδρομείο:
Κωδικός ασφαλείας*:
Ο επόμενος αγώνας...

Α'ΕΠΣΘ 23-24 (21η αγων.)
1  Oλυμπιακός * 

55

2  Αγία Άννα * 

53

3  Ρήγας Φεραίος*

42

4 Πύρασος *

40

5  Θησέας   

38

6  Αιας

30

7  Τοξοτης 

30

8  Αστέρας * 

25

9  Σαρακηνός 

25

10 ΓΣ Αλμυρου *

20

11 Ακρόπολη

17

12 Φθιώτ.Θηβες*  

11

13 ΑΟ Σκιάθου**

10

14 Πανιώνιος *

6

* με αγώνα λιγότερο

Γ' ΕΠΣΘ 23-24 (17η αγων.)
1  Αγία Παρασκευή

43

2  ΑΣ Μικροθηβων

42

3  Ηρακλής Βόλου *

38

4  Τοξότης "Β" * 

37

5 Ιάσων *

32

6 Απόλλων *

27

7 ΑΕ Χλόης *

25

8 Νίκη "Β" *

22

9  Ελευθεριακός *

21

10 ΑΟΣκιάθου "Β" *

19

11 ΑΟΑνωΛεχωνιων* 

10

12 Θησέας "Β"  

6

13 Πηλέας 

5

14 Μαγνησιακός "Β"*

0

* με αγώνα λιγότερο

Ημερολόγιο
«  Οκτώβριος 2016  »
ΚυΔεΤρΤεΠεΠαΣα
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Αρχείο


Copyright Rigas Anagnostou © 2024 Free web hostinguCoz