Κυριακή, 03/03/2024, 05:35:15

ΤΟΞΟΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΒΟΛΟΥ

  

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... 94 χρόνια ιστορίας στο Μαγνησιώτικο και Ελληνικό ποδόσφαιρο και συνεχίζουμε...Αποτελέσματα 21ης αγωνιστικής : Πύρασος - Τοξότης 0-0, Σαρακηνός - Ακρόπολη 4-2, Αίας - Θησέας 1-0, Α.Ο. Σκιάθου - Αγία Άννα (3/3), Ρήγας Φεραίος - Ολυμπιακός (3/3), Φθιώτ.Θήβες - Πανιωνιος Ν.Ι. (3/3), ΓΣ Αλμυρού - Αστέρας (3/3)
ΤΟΞΟΤΗΣ Α.Ο.

Κατηγορίες
Τοξότης Βόλου [626]
Άρθρα που αφορούν την ομάδα του Τοξότη Βόλου
Τοπικό ποδόσφαιρο [771]
Άρθρα που αφορούν το τοπικό ποδόσφαιρο
Γενικά θέματα [49]
Ιστορία της Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου [50]
Εδώ μπορείτε να διαβάσετε άρθρα που αφορούν την ιστορία της Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου...
Ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου [46]
Άρθρα που αφορούν την ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου


Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών
Ψευδώνυμο:
Κωδικός:
Παραμονή σε 
      σύνδεση
Σε α

Αναζήτηση


12:29:07
Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής της Β' κατηγορίας ΕΠΣΘ 2016-17
Η 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Θ. διεξάγεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 22-23 Οκτωβρίου.
Ο Τοξότης δοκιμάζεται εκτός έδρας το Σάββατο 22/10  αντιμετωπίζοντας τον πρωτοπόρο της βαθμολογίας Πηλέα.
Ρεπό για τον Β' όμιλο θα έχουν οι Νέοι Αθλητές Νίκης μετά την αποχώρηση των Αργοναυτών Αμαλιάπολης.
Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να διαβάσετε το πλήρες πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής.
Όμιλος    

Γήπεδο

Ημέρα-Ώρα

Διαιτητής

Βοηθοί

Παρ/ής
Α Πηλέας-Τοξότης
ΕΤΒΑ

22/10/16

15.00

Βαρτσάκης

Σακκάς Π.

Μπέλλου

---
Α Πανιώνιος-Ιάσων Άλ.Μερ.
Βοηθητικό
ΕΑΚ Βόλου

22/10/16

15.00

Θεοχάρης

Τσολακίδης

Διαμαντάρα

---
Α Α.Ε.Μακρινίτσας-Άνθ.Γαζής
Πορταριάς

22/10/16

15.00

Σαρρής

Μπαρτζιάλης

Σακκάς Δ.

---
Β Μικροθήβες-Ηρακλής Αγ.Θ.

Μικροθηβών

22/10/16

15.00

Κατσιγιαννάκης

Σκρίμπας

Κουβατα Κ.

---
B Μαγνησιακός-Άθλος Μαγνησιακού

22/10/16

15.00

Αντωνίου

Μπουρούς

Σαρακατσιάνος

---
Β Αγροτικός-Μυρμιδόνες
Αϊδινίου

22/10/16

15.00

Σαμαράς

Γιάννης

Αγγελόπουλος

---
Α Εθνικός-Ελευθεριακός
Ι.Μητρόπολης
Δημητριάδος

23/10/16

11.00

Παλιούρας

Βαράλης

Σάββας

---
Α Εν.Λεχ.Νηλέας-Α.Ε.2002
Κάτω
Λεχωνίων

23/10/16

11.00

Βλάχος

Κυριαζής

Μπασδάνη

---
Α Κένταυρος Ν.Π.-Δάφνη
Αγ.Γεωργίου
Νηλείας

23/10/16

15.00

Κυριαζής

Βλάχος

Μπασδάνη

---
Β Αχιλλέας-Φ.Θ.Αγχιάλου
Αχιλλείου

23/10/16

15.00

Τσολακίδης

Καρακίτσιος

Τασιόπουλος Κ.

---
Β Δήμητρα-Αγία Άννα

Ευξεινούπολης

23/10/16

15.00

Ρούσης

Τσακούμης

Μπασδέκη

---
  Ρεπό : Ν.Α.Νίκης
-
-

-

- -

 

 
 
Category: Τοπικό ποδόσφαιρο | Views: 734 | Added by: pigasosapsadmin | Tags: 2016-17, Β' ΕΠΣΘ, Πρόγραμμα | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Προσθέστε το δικό σας σχόλιο
Όνομα *:
Ηλ.ταχυδρομείο:
Κωδικός ασφαλείας*:
Ο επόμενος αγώνας...

Α'ΕΠΣΘ 23-24 (21η αγων.)
1  Oλυμπιακός * 

55

2  Αγία Άννα * 

53

3  Ρήγας Φεραίος*

42

4 Πύρασος *

40

5  Θησέας   

38

6  Αιας

30

7  Τοξοτης 

30

8  Αστέρας * 

25

9  Σαρακηνός 

25

10 ΓΣ Αλμυρου *

20

11 Ακρόπολη

17

12 Φθιώτ.Θηβες*  

11

13 ΑΟ Σκιάθου**

10

14 Πανιώνιος *

6

* με αγώνα λιγότερο

Γ' ΕΠΣΘ 23-24 (17η αγων.)
1  Αγία Παρασκευή

43

2  ΑΣ Μικροθηβων

42

3  Ηρακλής Βόλου *

38

4  Τοξότης "Β" * 

37

5 Ιάσων *

32

6 Απόλλων *

27

7 ΑΕ Χλόης *

25

8 Νίκη "Β" *

22

9  Ελευθεριακός *

21

10 ΑΟΣκιάθου "Β" *

19

11 ΑΟΑνωΛεχωνιων* 

10

12 Θησέας "Β"  

6

13 Πηλέας 

5

14 Μαγνησιακός "Β"*

0

* με αγώνα λιγότερο

Ημερολόγιο
«  Οκτώβριος 2016  »
ΚυΔεΤρΤεΠεΠαΣα
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Αρχείο


Copyright Rigas Anagnostou © 2024 Free web hostinguCoz