Τρίτη, 23/07/2024, 22:44:21

ΤΟΞΟΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΒΟΛΟΥ

  

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... 95 χρόνια ιστορίας στο Μαγνησιώτικο και Ελληνικό ποδόσφαιρο και συνεχίζουμε...
ΤΟΞΟΤΗΣ Α.Ο.

Κατηγορίες
Τοξότης Βόλου [636]
Άρθρα που αφορούν την ομάδα του Τοξότη Βόλου
Τοπικό ποδόσφαιρο [771]
Άρθρα που αφορούν το τοπικό ποδόσφαιρο
Γενικά θέματα [49]
Ιστορία της Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου [51]
Εδώ μπορείτε να διαβάσετε άρθρα που αφορούν την ιστορία της Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου...
Ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου [46]
Άρθρα που αφορούν την ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου


Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών

Αναζήτηση


11:55:28
Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής της Β' κατηγορίας ΕΠΣΘ 2016-17
Η 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Θ. διεξάγεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου.
Ο Τοξότης υποδέχεται στο βοηθητικό τυο ΕΑΚ το Σάββατο 19/11  τον επικίνδυνο Ελευθεριακό ο οποίος μετρά ήδη δυο νίκες στο φετινό πρωτάθλημα.
Ρεπό για τον Β' όμιλο θα έχει ο Αχιλλέας Αχιλλείου μετά την αποχώρηση των Αργοναυτών Αμαλιάπολης.
Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να διαβάσετε το πλήρες πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής.
Όμιλος    

Γήπεδο

Ημέρα-Ώρα

Διαιτητής

Βοηθοί

Α Τοξότης-Ελευθεριακός
Βοηθητικό
ΕΑΚ Βόλου

19/11/16

15.00

Τσολακίδης

Σκρίμπας

Τασιόπουλος Κ.

Α Πηλέας-Ε.Λ.Νηλέας
ΕΤΒΑ

19/11/16

15.00

Γοργορης

Μπαρτζιάλης

Αγγελόπουλος

Α Δάφνη-Α.Ε.2002
Νεάπολης

19/11/16

15.00

Κυριαζής

Κόκκαλης

Μπουρούς

Β Μικροθήβες-Δήμητρα
Μικροθηβών

19/11/16

15.00

Νικόπουλος

Σακκάς Δ.

Σφυρής

B Αγροτικός-Μαγνησιακός Αϊδινίου

19/11/16

15.00

Αντωνίου

Αναστασίου Π.

Πλακιάς

Β Αγία Άννα-Φ.Θ.Αγχιάλου
Olimpico

19/11/16

15.00

Βαραλης

Κούστας

Γεωργαντζής

Α Εθνικός-Α.Ε.Μακρινίτσας
Ι.Μητρόπολης
Δημητριάδος

20/11/16

11.00

Γοργορης

Μπασδέκη

Σφυρής

Α Άνθ.Γαζής-Ιάσων
Αγ. Γεωργίου
Νηλείας

20/11/16

11.00

Βαρτσάκης

Διαμαντάρα

Αντωνίου

Α Κένταυρος Ν.Π.-Πανιώνιος
Αγ.Γεωργίου
Νηλείας

20/11/16

15.00

Τασιόπουλος Γ.

Τσαγγαρης

Μπασδάνη

Β Ν.Α.Νίκης-Άθλος
Ι.Μητρόπολης
Δημητριάδος

20/11/16

15.00

Κατσιγιαννάκης

Μπασδέκη

Σάββας

Β Μυρμιδόνες-Ηρακλής Αγ.Θ.

Πλατάνου

20/11/16

15.00

Τσολακίδης

Κόκκαλης

Μαγουλιανίτης

  Ρεπό : Αχιλλέας Αχιλ.
-
-

-

-

 

 
 
Category: Τοπικό ποδόσφαιρο | Views: 819 | Added by: pigasosapsadmin | Tags: 2016-17, Β' ΕΠΣΘ, Πρόγραμμα | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Προσθέστε το δικό σας σχόλιο
Όνομα *:
Ηλ.ταχυδρομείο:
Κωδικός ασφαλείας*:
Ο επόμενος αγώνας...

Α'ΕΠΣΘ 23-24 ΤΕΛΙΚΗ
1  Oλυμπιακός

73

2  Αγία Άννα 

65

3  Ρήγας Φεραίος

54

4 Πύρασος 

53

5  Θησέας 

50

6  Τοξότης

34

7  Αίας 

33

8  Αστέρας

32

9  Σαρακηνός  

26

10 Ακρόπολη

24

11 ΓΣ Αλμυρού

23

12 ΑΟ Σκιάθου

20

13 Φθιώτ.Θήβες

20

14 Πανιώνιος 

10

* με αγώνα λιγότερο

Γ' ΕΠΣΘ 23-24 ΤΕΛΙΚΗ
1  ΑΣ Μικροθηβών

67

2  Αγία Παρασκευή

67

3   Ηρακλής Βόλου

63

4  Τοξότης "Β"  

56

5 Ιάσων 

51

6 Απόλλων  

43

7 Νίκη "Β" 

39

8 ΑΟ Σκιάθου "Β"  

30

9  Ελευθεριακός

28

10 ΑΕ Χλόης *   

25

11 Θησέας "Β" 

21

12 Πηλέας  

17

13 ΑΟΑνωΛεχωνιων 

16

14 Μαγνησιακός "Β"*

0

* με αγώνα λιγότερο

Ημερολόγιο
«  Νοέμβριος 2016  »
ΚυΔεΤρΤεΠεΠαΣα
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Αρχείο


Copyright Rigas Anagnostou © 2024 Free web hostinguCoz