Κυριακή, 16/06/2024, 14:52:18

ΤΟΞΟΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΒΟΛΟΥ

  

Καλώς ήρθατε στον Ιστότοπο του Τοξότη Βόλου... 94 χρόνια ιστορίας στο Μαγνησιώτικο και Ελληνικό ποδόσφαιρο και συνεχίζουμε...
ΤΟΞΟΤΗΣ Α.Ο.

Κατηγορίες
Τοξότης Βόλου [636]
Άρθρα που αφορούν την ομάδα του Τοξότη Βόλου
Τοπικό ποδόσφαιρο [771]
Άρθρα που αφορούν το τοπικό ποδόσφαιρο
Γενικά θέματα [49]
Ιστορία της Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου [50]
Εδώ μπορείτε να διαβάσετε άρθρα που αφορούν την ιστορία της Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας και του Μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου...
Ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου [46]
Άρθρα που αφορούν την ακαδημία ποδοσφαίρου του Τοξότη Βόλου


Άμεση επικοινωνία
500

Στατιστικά επισκέψεων

Χρήστες συνδεδεμένοι: 1
Επισκέπτες: 1
Εγγεγραμμένοι χρήστες: 0

Είσοδος εγγεγραμμένων χρηστών

Αναζήτηση


08:40:46
To πρόγραμμα της φάσης των 32 του Κυπέλλου ΕΠΣΘ 2019-20
Η φάση των 32  του Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας 2019-20 διεξάγεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 21-22 Σεπτεμβρίου.
Ο Τοξότης κληρώθηκε να αντιμετωπίσει τυπικά εκτός έδρας τον Ελευθεριακό στο βοηθητικό του ΕΑΚ Βόλου την Κυριακή 22/9 και ώρα 16.00.
 
Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής :
   

Γήπεδο

Ημέρα-Ώρα

Διαιτητής

Βοηθοί

Ελευθεριακός-Τοξότης
Βοηθητικό
ΕΑΚ Βόλου

22/09/19

16.00

Πλακιας

Λακιας

Κουφιος

Α.Ε. 2202-Δάφνη
Αγ.Γεωργίου
Νηλείας

21/09/19

16.00

Σαρρής

Γεωργαντζής

Σακκάς Δ.

Πηλέας-Ακρόπολη
ΕΤΒΑ

22/09/19

11.00

Δημητριάδης

Μπαρτζιαλης

Ζακυνθινος

Πανιώνιος-Μυρμιδόνες
Βασδέκειο

22/09/19

11.00

Τσιντζας

Σκριμπας

Παλτατζής

Φθιώτιδες Θήβες-Α.Κ.Νίκης
Φθιώτιδων
Θηβών

22/09/19

11.00

Τασιόπουλος Γ.

Γιάννης

Χατζής

Ε.Λ.Νηλέας - Ιάσων
Κάτω
Λεχωνίων

22/09/19

11.00

Χαλβατζάκος

Γκατζούνας

Χασιώτης

Α.Ο.Σκοπέλου  - Α.Ο.Σκιάθου
Σκοπέλου

22/09/19

14.00

Βέργου

Γεωργαντζής

Τριφονίδης

Αγία Άννα - Αγία Παρασκευή
Olimpico

22/09/19

16.00

Νικόπουλος

Μπαρτζιαλης

Αγγελόπουλος

Άνθιμος Γαζής-Πύρασος
Αγ.Γεωργίου
Νηλείας

22/09/19

16.00

Αθηναίος

Κατσιγιαννάκης

Δημητράκης

Μαγνησιακός-Ρήγας Φεραίος
Μαγνησιακού

22/09/19

16.00

Ευαγγελιας

Αντωνίου

Σαμαράς Σ.

Σαρακηνός-Δήμητρα
Βασδέκειο

22/09/19

16.00

Θεοχάρης

Σκρίμπας

Τασιόπουλος Κ.

Αστέρας-Αίας
Ριζομύλου

22/09/19

16.00

Κούστας

Σαρακατσάνος

Γερμανης

Α.Ε.Μακρινίτσας-Πρωτεσίλαος
Πορταριάς

22/09/19

16.00

Σαρρης

Κοκκαλης

Ευσταθιάδης

Γ.Σ.Αλμυρού (χωρίς αγώνα)
---

---

---

---

Διαγόρας (χωρίς αγώνα)
---

---

---

---

---

Θησέας (χωρίς αγώνα)
---

---

---

---

---

κάντε κλικ εδώ για να δείτε όλο το πρόγραμμα του Κυπέλλου μέχρι και τον Τελικό

 
 
Category: Τοπικό ποδόσφαιρο | Views: 637 | Added by: pigasosapsadmin | Tags: Κύπελλο ΕΠΣΘ, 2019-20, Πρόγραμμα | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Προσθέστε το δικό σας σχόλιο
Όνομα *:
Ηλ.ταχυδρομείο:
Κωδικός ασφαλείας*:
Ο επόμενος αγώνας...

Α'ΕΠΣΘ 23-24 ΤΕΛΙΚΗ
1  Oλυμπιακός

73

2  Αγία Άννα 

65

3  Ρήγας Φεραίος

54

4 Πύρασος 

53

5  Θησέας 

50

6  Τοξότης

34

7  Αίας 

33

8  Αστέρας

32

9  Σαρακηνός  

26

10 Ακρόπολη

24

11 ΓΣ Αλμυρού

23

12 ΑΟ Σκιάθου

20

13 Φθιώτ.Θήβες

20

14 Πανιώνιος 

10

* με αγώνα λιγότερο

Γ' ΕΠΣΘ 23-24 ΤΕΛΙΚΗ
1  ΑΣ Μικροθηβών

67

2  Αγία Παρασκευή

67

3   Ηρακλής Βόλου

63

4  Τοξότης "Β"  

56

5 Ιάσων 

51

6 Απόλλων  

43

7 Νίκη "Β" 

39

8 ΑΟ Σκιάθου "Β"  

30

9  Ελευθεριακός

28

10 ΑΕ Χλόης *   

25

11 Θησέας "Β" 

21

12 Πηλέας  

17

13 ΑΟΑνωΛεχωνιων 

16

14 Μαγνησιακός "Β"*

0

* με αγώνα λιγότερο

Ημερολόγιο
«  Σεπτέμβριος 2019  »
ΚυΔεΤρΤεΠεΠαΣα
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Αρχείο


Copyright Rigas Anagnostou © 2024 Free web hostinguCoz